پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

 • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
 • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
 • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

  تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

پسا برجام

مدیرعامل ایران‌ایر اعلام کرد

ورود سومین هواپیما تا آخر اسفند/ تحویل ۴ ایرباس جدید در سال آینده

ایرباس
تاریخ ایجاد در 07 فروردين 1396 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT» دسته: پسا برجام
نمایش از 07 فروردين 1396 بازدید: 789

 • شنبه / ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ / ۱۲:۵۵
 • دسته‌بندی: عمران و اشتغال
 • کد خبر: 95122113427
 • خبرنگار : 71474

مدیرعامل ایران‌ایر اعلام کرد

ایرباس

مدیرعامل ایران‌ایر با بیان این‌که ورود ایرباس ۳۳۰ به ایران فرود نخستین هواپیمای پهن‌پیکر کشور بعد از سال‌های طولانی به حساب می‌آید، عنوان کرد: روزهای آینده سومین هواپیمای مسافرتی خریداری شده از سوی ایران‌ایر نیز به ناوگان اضافه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، فرهاد پرورش در حاشیه مراسم ورود دومین هواپیمایی ایران‌ایر به فرودگاه مهرآباد با بیان این مطلب، اظهار کرد: آنچه که امروز نتیجه نهایی آن مشخص شده حاصل مذاکراتی دوساله و بسیار طولانی است که پیچیدگی‌های قابل توجهی داشته و با حمایت‌های شخص رییس جمهور کشور و وزیر راه و شهرسازی به ایران وارد شده است.

به گفته وی، پس از هواپیمای نخست که خط‌شکن تحریم‌ها بود و توانست به شکلی جدی سایه سخت محدودیت‌ها علیه اقتصاد ایران را بشکند، این هواپیما نخستین فروند از هواپیماهای پهن‌پیکر خریداری شده از سوی ایران به حساب می‌آید که بناست در طول روزهای آینده دومین فروند از این مدل و سومین هواپیمای خریداری شده از ایرباس نیز به ناوگان ایران اضافه شود.

مدیرعامل ایران‌ایر با بیان این‌که باید به این نکته توجه داشت که در جریان مذاکرات دو طرف به دنبال رسیدن به خواسته‌ها و منافع خود هستند، تصریح کرد: ایران‌ایر تلاش کرد در عین آنکه منافع کشورهای صادرکننده هواپیما را لحاظ کند به اهداف اقتصادی خود نیز در فرآیند خرید هواپیما دسترسی پیدا کند. آنچه بیش از تعداد هواپیماهای جدید برای ما اهمیت دارد کیفیت خدماتی است که به مسافران ارائه خواهد شد. هما شرکتی بوده که حدود ۴۰ سال قبل با بوئینگ ۷۴۷ خود پروازهای مستقیم تهران – نیویورک را اجرایی کرده و در حال حاضر نیز ما امکانات و ظرفیت‌های آن را داریم که با رسیدن ناوگان جدید به مسیرهای طولانی و مهم فکر کنیم.

 
تاریخ ایجاد در 25 اسفند 1395 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT» دسته: پسا برجام
نمایش از 25 اسفند 1395 بازدید: 929

  محمدعلی اثنی عشری: دردیماه سال 1395 در.بسایت پیشرفت ایران نوشت. << برجام اجرا میشود , نه کسی أنرا پاره میکند و نه دیگری آنرا آتش می زند ودلیلی هم ندارد که اجرانشود! زحمات طاقت فرسای با کشور های 5+1 توسط وزیر محترم امور خارجه جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف و هیات مذاکره کننده هم قابل ستایش است چون دست آوردبزرگی برای مردم ایران بود .... بنظرمن سند برجام از سند پایان جنگ جهانی اول و دوم و قراردادهای سلسله قاجاربا روسها و امثال قرارداد رویتر خیلی خیلی بهتربود. این پیروزی بزرگ دیپلماتیک به تمام ایرانیان و حکومت ایران راتبریک میگویم. در دوران پسا برجام جذب لااقل یکهزار میلیارد دلار برای اشتغال و تولید موردنیاز است .... << جناب دکتر روحانی! تا دیر نشده است اقدام کنید تا پایان سال 1400 که شما و تیم جنابعالی انشالله هستند بیشتر وقت ندارید چون حفظ موفقیت سخت تر از آنست ...برجام گام اول بود.

22 دی 1395 ساعت 22:06


در اولین سالگرد اجرای برجام حمید بعیدی‌نژاد عضو و رییس هیات مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان که چند ماهی است به عنوان سفیر کشورمان در لندن فعالیت می‌کند به ۱۰۰ دستاورد مهم برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) پرداخته است.

به گزارش تسنیم، این مطلب که در کانال تلگرام بعیدی‌نژاد آمده است، به شرح زیر است:

الف- دستاوردهای هسته‌ای

١- تثبیت حقوق مسلم هسته ای جمهوری اسلامی ایران در استفاده از انرژی هسته ای برای اهداف صلح آمیز از جمله غنی سازی و تولید چرخه سوخت هسته ای

٢- تثبیت تداوم فعالیت های هسته ای غنی سازی در سایت هسته ای نطنز

٣- تثبیت و تداوم برنامه های "تحقیق و توسعه" (R&D) هسته ای از جمله در حوزه غنی سازی در سایت های هسته ای

٤- ادامه تحقیق و توسعه روی تمام ماشین های پیشرفته به ویژه سانتریفیوژهای IR-4 و IR-5 و IR-6 که تاکنون چند مرحله از مراحل پیشرفته تحقیق و توسعه را طی کرده اند.

٥- ادامه مراحل پیشرفته و تکمیل تحقیق و توسعه روی ماشین جدید سانتریفیوژ IR-8 که جدیدترین سانتریفیوژ طراحی شده توسط دانشمندان هسته ای ایران میباشد.

٦- شروع به تولید انبوه ماشینهای IR-6 و IR-8 از سال هشتم اجرایی شدن برجام

 
برای حمایت از ما امتیاز دهید
جوملا یک نرم افزار رایگان کد باز است که تحت قانون GNU/GPL کار می کند.