یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است

پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

 • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
 • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
 • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

  تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

دکتر روحانی میتواند:

محمدعلی اثنی عشری : خرید آب از کشورهای همسایه بسیار لازم و ضروری است.

محمدعلی اثنی عشری : خرید آب از کشورهای همسایه بسیار لازم و ضروری است

     خرید آب اشتغال بی دردسر روستائیان برای کشور

محمدعلی اثنی عشری : خرید آب از کشورهای همسایه بسیار لازم و ضروری است.

جام نیوز

JAM NEWS
 1. فیلم/ روش پدر سنگدل برای بردن فرزندش به مدرسه
  مقاومت یک کودک چینی برای رفتن به مدرسه، برخورد خشن پدرش را به دنبال داشت.
 2. نامه‌ای که زندگی‌ام را سوزاند!
  سال هاست که دیگر از آن عشق و علاقه ای که در نامه های عاشقانه اش موج می زد، خبری نیست من آن عشق مرده را در قلبم دفن کرده ام به طوری که دیگر بر اثر گذشت زمان نه تنها به فراموشی سپرده شده است بلکه هر روز تنفرم از این «عشق مرده» بیشتر می شود...
 3. مردی بر سر ارث پدری، مادرش را کشت
  به‌دنبال درگیری خونین در یکی از خیابان‌های دماوند زن میانسالی که دراثر ضربه چاقو کشته شد و پسر جوان مقتول به اتهام قتل دستگیر شد و درهمان بازجویی‌های مقدماتی به‌قتل مادرش اعتراف کرد.
 4. ورود آملی لاریجانی به پرونده گوشت‌های آلوده و حوادث جاده‌ای
  رئیس دستگاه قضا حفظ و احیای حقوق عمومی را یکی از ظرفیت های قانون اساسی و از وظایف دستگاه قضایی دانست وتاکید کرد: دادستانی کل باید به دنبال لایحه یا طرحی برای بحث احیا و حفظ حقوق عامه باشد.
 5. هشدار وزارت بهداشت درباره بروز بیماری‌های واگیردار در مناطق زلزله‌زده
  در فصل گرما، هرگونه غفلت و بروز بیماری‌های واگیردار در منطقه، دیگر مناطق استان کرمانشاه و حتی کشور را در بر می‌گیرد...
 6. آخرین جزییات از سرنوشت مومیایی کشف‌شده
  عضو شورای شهر تهران آخرین جزییات از سرنوشت مومیایی کشف شده را تشریح کرد.
 7. سناریوی ساختگی زوج جوان برای سوءاستفاده از مرگ نوزاد
  زوج جوان پس از مرگ ناگهانی نوزاد 25 روزه شان، در اقدامی عجیب تصمیم گرفتند با طراحی یک سناریوی ساختگی مرگ نوزاد را ناشی از تصادف نشان داده و از بیمه پول بگیرند.
 8. خطر مصرف «گُل» ۲۰ برابر «حشیش»
  یک آسیب‌شناس اجتماعی با بیان اینکه میزان خطر مصرف ماده مخدر «گُل» ۲۰ برابر حشیش و مشتقات آن است، گفت: اصلی‌ترین علت افزایش مصرف آن تبلیغات دروغ درباره بی‌خطر بودن یا اعتیاد‌آور نبودن آن است.
 9. قتل همسر و مرد غریبه در مقابل چشمان دو کودک
  صبح 17دی سال 96 مرد جوانی هراسان با پلیس سمنان تماس گرفت و از قتل زن و مردی مقابل یک ساختمان نیمه ساز در شهرستان مهدی شهر خبر داد.
 10. وجود تیغ موکت بری در نان سنگک دردسر ساز شد!
  زن میانسال کرمانی چند نان سنگک خرید و به خانه رفت اما به محض اینکه تکه‌ای از نان را در دهانش گذاشت احساس کرد قسمت برشته در گلویش گیر کرده است.
 11. گفتگوی خواندنی سربازی که هنگام نجات یک سگ پایش را از دست داد
  محمد باختر را آن روزها همه دوست داشتند. او قهرمانی بود که به خاطر نجات جان یک سگ، پایش را از دست داده بود. حرکت این سرباز جوان، از همان لحظات اول انتشار خبر، توجه خیلی‌ها را به خودش جلب کرد. سیل وعده و وعید‌ها همین‌جا از راه رسید.
 12. قرص‌های «من درآوردی» در عطاری‌ها
  کپسول‌های ترک اعتیاد دست ساز عطاری‌ها، قرص‌های «من درآوردی» است که حاوی مواد شیمیایی، قرص‌های مخدر و مواد اعتیاد آور از جمله «گرس و گل» و در مواردی «شیشه» است و هیچ ماده گیاهی در آنها وجود ندارد.
 13. تیراندازی به پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس
  مدیر روابط عمومی پالایشگاه "بیدبلند خلیج فارس" از تیراندازی راکبان ناشناس یک موتورسیکلت به سمت خودروهای حراست این پالایشگاه خبر داد.
 14. فیلم/ شکنجه هولناک سه کودک ماهشهری
  سه کودک 5 تا 12 ساله در یکی از شهرک‌های ماهشهر از سوی پدر و نامادری‌اش تحت شکنجه‌های شدید و فجیعی قرار گرفتند. فاطمه دختر بزرگ این خانواده از شکنجه های نامادری اش و ترسی که هم اکنون در او وجود دارد، می گوید.
 15. آزار و اذیت پسر نوجوان توسط راکب موتورسیکلت
  کمی از محل فاصله گرفته بودیم که وسوسه شدم و مسیرم را به سمت اتوبان امام علی تغیر دادم و زمانیکه که با اعتراض این پسر مواجه شدم، در یک مکان خلوت در اتوبان توقف کرده و ...

قیمت روزانه طلا و ارز

 

جدول قیمت روزانه ارز