پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
  • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

    تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

پزشگی و سلامت

تاریخ ایجاد در 11 دی 1397 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT» دسته: پزشگی و سلامت
نمایش از 11 دی 1397 بازدید: 242

یکی از بهترین راه ها برای داشتن ماساژی ایده ال، استفاده از روغن ماساژ است. با طیف گسترده ای از انواع روغنهای ضروری ماساژ، انتخاب بهترین آن می تواند تا حدودی دشوار باشد. به طور کلی برای هر نوع تکنیک ماساژ به یک روغن مخصوص نیاز است، اما ممکن این انتخاب به ترجیحات فرد ماساژ گیرنده نیزمرتبط باشد.

شما حتی می توانید ماساژ خود را بدون استفاده از روغن انجام دهید، اما اصطکاک بین بدن و دستان ممکن است باعث ناراحتی فرد شود. استفاده از روغن باعث افزایش اثرات کلی ماساژ می شود که نتیجه آن احساس تجربه ای بی نظیر از آرامش است.

نکاتی برای انتخاب روغن مناسب

 
تاریخ ایجاد در 08 آذر 1397 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT» دسته: پزشگی و سلامت
نمایش از 08 آذر 1397 بازدید: 341

 از عفونت‌های ویروسی یا باکتریایی گرفته تا تروما. علت آن مهم است زیرا درمان این مشکل بسته به علت آن متفاوت است. درد بیضه معمولا در قالب پیچش بیضه‌ی ناشی از تروما،التهاب بیضه ناشی از عفونت ویروسی اوریون، یا عفونت‌های باکتریایی در اپیدیدیم یا اپیدیمیت– ارکیت رخ می‌دهد. احتمالا درد و ورم ناشی از سرطان نیست، چرا که سرطان بیضه معمولا بدون درد است. هنگامی که درد رخ می‌دهد، کارهایی وجود دارند که می‌توانید برای درمان دردتان انجام بدهید.

درد بیضه

روش های درمان خانگی درد بیضه شماره ۱: پیدا کردن تسکین سریع

۱. داروهای مسکنی را که بدون نسخه‌ی پزشک به فروش می‌رسند، مصرف کنید.

داروهای ضد دردی که بدون نسخه‌ی پزشک به فروش می‌رسند مانند ایبوپروفن، پاراسِتامول، یا آسپرین می‌توانند درد و تورم را از بین ببرند. همه‌ی این داروها با مهار تولید مواد شیمیایی به نام پروستاگلاندین‌ها، که باعث التهاب می‌شوند، تاثیرشان را می‌گذارند. دوز توصیه شده برای هر یک از این داروها به شرح زیر است: 

 
تاریخ ایجاد در 07 آذر 1397 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT» دسته: پزشگی و سلامت
نمایش از 07 آذر 1397 بازدید: 269

 

میل جنسیم کم شده چیکار کنم | چرا میل جنسیم خیلی کم شده

میل جنسیم کم شده چیکار کنم | چرا میل جنسیم خیلی کم شده

میل جنسیم کم شده چیکار کنم ؟ این سوال بسیاری از زوج های امروزی است که می پرسند چرا میل جنسیم خیلی کم شده ؟ اگر شما هم علت کم شدن میل جنسی تان را نمی دانید در ادامه پاسخ سوال میل جنسیم کم شده چیکار کنم آورده شده است. هر دو حس رابطه جنسی را دارید ولی درست قبل از رابطه حستان از بین رفته و خاموش می شود. عوامل زیادی وجود دارد که میتواند خواست جنسی را سرکوب کند.

 میل جنسیم کم شده چیکار کنم

امروزه خیلی از زن و شوهرها از کم شدن میل جنسی شان شکایت می کنند و می گویند چرا میل جنسیم کم شده چیکار کنم کاری که شما باید بکنید ابتدا پیدا کردن عامل کاهنده میل جنسی تان است پس به جای تکرار مداوم جمله چرا میل جنسیم خیلی کم شده باید به دنبال راه حل کم شدن میل جنسی تان باشید.

 نبودن آهنگ های مورد علاقه شاید تمایل داشته باشید لیستی از آهنگ های خاص آرام بخش یا تحریک کننده در اتاق خوابتان پخش کنید

 
تاریخ ایجاد در 25 مهر 1397 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT» دسته: پزشگی و سلامت
نمایش از 25 مهر 1397 بازدید: 262

روش های ماساژ مردان برای تحریک

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

آکاایران: روش های ماساژ آلت جنسی مردان برای تحریک

آکاایران: آموزش ماساژ آلت تناسلی مردان برای تحریک بیشتر

خانم ها وقتی برای هم آغوشی با همسر خود آماده می شوید باید توجه داشته باشید که آلت تناسلی حساس ترین نقطه بدن مردان است که می توانید با ماساژ دادن این ناحیه شوهر خود را تحریک کنید.یکی از کارهایی که آقایان عاشق آن هستند اما اکثر خانم ها از آن خجالت می کشند همین کار است.یعنی تحریک کردن و یا ارضا کردن شوهرشان از طریق ماساژ آلت تناسلی.اما خیلی از خانم ها نمی دانند که با یاد گرفتن این حرکت راه نجات فوق العاده ای در زمان پریود و عادت ماهانه شان هم پیدا می کنند! 

 
تاریخ ایجاد در 29 شهریور 1397 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT» دسته: پزشگی و سلامت
نمایش از 29 شهریور 1397 بازدید: 329

     مرحوم حجه الاسلام یدالله عباسی معاون چندین ساله دادگستری استان تهران :

خدا رحمت کند مرحوم حجه الاسلام یدالله عباسی را.:

در دوران قبل از پیروزی انقلاب، ایشان امام جماعت مسجد محله ما بودند و معمولاً نماز مغرب و عشاء را به او اقتدا می کردم. بنابراین چون از نوجوانی من و خانواده را خوب می شناخت، این دوستی و صمیمیت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هم ادامه پیدا کرد.

او از همان ابتدای پیروزی انققلاب، در مشاغل مختلف قوه قضاییه و دادگستری تهران، مسئولیت های مهمی داشتند و من هم در حوزه های فرهنگ و هنر، از شورای طرح و برنامه شبکه یک سیما گرفته تا تشکیل، راه اندازی و راهبری بخش های هنری و ستاد، شامل سینما – تئاتر – موسیقی – عکس – اسلاید و ... فعالیت های گسترده و مهمی داشتم. در عین حال ارتباطمان با مرحوم عباسی همچنان ادامه داشت و گپ و گفت های مفصلی هم در برخی اوقات با هم داشتیم.

در یکی از همان روزها (اواخر دهه 1360) در محل کار خود بودم که ایشان با  حالتی عجیب به دفتر کار من آمدند و پس از پرس و جو که حاج آقا الان ساعت 10 صبح، شما کجا، اینجا کجا؟ ایشان که بعنوان نماینده دادستان در تعداد زیادی از دستگاهها  فعالیت میکردند و معاون رئیس کل  دادگستری استان تهران هم بودند، گفت: «بدلیل اینکه دو مسئله مهمی که امروز در محیط کارم رخ داده بود، اعصابم به شدت بهم ریخته و خدمت شما آمدم تا کمی درد و دل کنم» !!

مسئله اول: یکی از قضات از من به عنوان معاون رئیس کل دادگستری دعوت به شرکت در یک  جلسه دادگاهی کرد که قرار بود همان وقت تشکیل شود. دختر، شاکی، مادر، متشاکی. و داستان از این قرار بود که دختر: من و مادرم در خانه استیجاری زندگی میکردیم  که یکی از روزها، صاحب خانه آمد و پس از گپ و گفتی که با مادرم کرد، میخواست از طبقات بالا نیز دیدن کند (الباقی طبقات هم متعلق به او بود) مادرم به اصرار هرچه تمام، مرا هم با خود به طبقات بالا برد. وقتی داخل یکی از آپارتمان ها شدیم ناگهان مادرم به بهانه ای از آپارتمان خارج شد که همان موقع صاحب خانه به من نزدیک شد و گفت من مدتهاست که با مادرت رابطه جنسی و هم خوابی دارم و از زمانی که تو دختر زیبا را دیدم، از مادرت خواستم که رابطه ما را با هم برقرار کند. خلاصه از آن مرد اصرار و از من انکار و وقتی که متوجه شدم تمام اینها با مادرم برنامه ریزی شده است و دیگر جز رضایت دادن به تمکین کاری نکردم و او مبلغی را بهم داد و گفت اینو داشته باش تا بعد. از آن روز به بعد هر وقت این آقا می آمد طرف حسابش مادرم بود و طی قراری که با مادرم داشتم او نصف مبلغ را به من می داد تا روزی که متوجه شدم مادرم طبق قرار عمل نمی کند و پولی کمتر از توافق به من می دهد، که ایشان (مرحوم عباسی معاون وقت دادگستری استان تهران) گفتند: با عصبانیت و خشم هرچه تمام جلسه را ترک کردم و به دفتر خودم رفتم. آنجا هم  خانمی نشسته بود و نزد من آمد و موضوعی را با من در میان گذاشت که آنهم از این قرار بود که: روزی به منزل این خانم چند مأمور منکرات به دلیل اینکه این خانم رابطه نامشروع با اشخاص متعددی دارد، ریختند و او را گرفتند. گویا در بین راه، این خانم ملتمسانه از آنها درخواست می کند که رهایش کنند و هر وقتی که آنها گفتند به کلانتری و یا دادگاه مراجعه کند و شماره خود را به مأمورین می دهد و به منزل بازمیگردد. از آن پس نه تنها آنها بلکه دوستانشان مشتری آن خانم شدند و خدمت ایشان می رسیدند!!!!.

پس از کند و کاو فراوان و پرس و جو از صحت و سقم چنین مسائلی ، به درستی موضوع پی بردم. مرحوم عباسی گفت که منهم اداره منکرات را منحل کردم و آمدم نزد شما.

متن کامل را اینجا بخوانید

 

 

صفحه1 از2

<< شروع < قبلی 1 2 بعدی > پایان >>
برای حمایت از ما امتیاز دهید
جوملا یک نرم افزار رایگان کد باز است که تحت قانون GNU/GPL کار می کند.