یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است

پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
  • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

    تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

پزشگی و سلامت

بروز تورم در بیضه و درد بیضه ها ممکن است چند دلیل داشته باشد،

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در پزشگی و سلامت

 از عفونت‌های ویروسی یا باکتریایی گرفته تا تروما. علت آن مهم است زیرا درمان این مشکل بسته به علت آن متفاوت است. درد بیضه معمولا در قالب پیچش بیضه‌ی ناشی از تروما،التهاب بیضه ناشی از عفونت ویروسی اوریون، یا عفونت‌های باکتریایی در اپیدیدیم یا اپیدیمیت– ارکیت رخ می‌دهد. احتمالا درد و ورم ناشی از سرطان نیست، چرا که سرطان بیضه معمولا بدون درد است. هنگامی که درد رخ می‌دهد، کارهایی وجود دارند که می‌توانید برای درمان دردتان انجام بدهید.

درد بیضه

روش های درمان خانگی درد بیضه شماره ۱: پیدا کردن تسکین سریع

۱. داروهای مسکنی را که بدون نسخه‌ی پزشک به فروش می‌رسند، مصرف کنید.

داروهای ضد دردی که بدون نسخه‌ی پزشک به فروش می‌رسند مانند ایبوپروفن، پاراسِتامول، یا آسپرین می‌توانند درد و تورم را از بین ببرند. همه‌ی این داروها با مهار تولید مواد شیمیایی به نام پروستاگلاندین‌ها، که باعث التهاب می‌شوند، تاثیرشان را می‌گذارند. دوز توصیه شده برای هر یک از این داروها به شرح زیر است: 

پاسخ به یک سوال جنسی : کم شدن میل جنسی

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در پزشگی و سلامت

 

میل جنسیم کم شده چیکار کنم | چرا میل جنسیم خیلی کم شده

میل جنسیم کم شده چیکار کنم | چرا میل جنسیم خیلی کم شده

میل جنسیم کم شده چیکار کنم ؟ این سوال بسیاری از زوج های امروزی است که می پرسند چرا میل جنسیم خیلی کم شده ؟ اگر شما هم علت کم شدن میل جنسی تان را نمی دانید در ادامه پاسخ سوال میل جنسیم کم شده چیکار کنم آورده شده است. هر دو حس رابطه جنسی را دارید ولی درست قبل از رابطه حستان از بین رفته و خاموش می شود. عوامل زیادی وجود دارد که میتواند خواست جنسی را سرکوب کند.

 میل جنسیم کم شده چیکار کنم

امروزه خیلی از زن و شوهرها از کم شدن میل جنسی شان شکایت می کنند و می گویند چرا میل جنسیم کم شده چیکار کنم کاری که شما باید بکنید ابتدا پیدا کردن عامل کاهنده میل جنسی تان است پس به جای تکرار مداوم جمله چرا میل جنسیم خیلی کم شده باید به دنبال راه حل کم شدن میل جنسی تان باشید.

 نبودن آهنگ های مورد علاقه شاید تمایل داشته باشید لیستی از آهنگ های خاص آرام بخش یا تحریک کننده در اتاق خوابتان پخش کنید

محرک جنسی برای مردان:

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در پزشگی و سلامت

روش های ماساژ مردان برای تحریک

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

آکاایران: روش های ماساژ آلت جنسی مردان برای تحریک

آکاایران: آموزش ماساژ آلت تناسلی مردان برای تحریک بیشتر

خانم ها وقتی برای هم آغوشی با همسر خود آماده می شوید باید توجه داشته باشید که آلت تناسلی حساس ترین نقطه بدن مردان است که می توانید با ماساژ دادن این ناحیه شوهر خود را تحریک کنید.یکی از کارهایی که آقایان عاشق آن هستند اما اکثر خانم ها از آن خجالت می کشند همین کار است.یعنی تحریک کردن و یا ارضا کردن شوهرشان از طریق ماساژ آلت تناسلی.اما خیلی از خانم ها نمی دانند که با یاد گرفتن این حرکت راه نجات فوق العاده ای در زمان پریود و عادت ماهانه شان هم پیدا می کنند! 

چرا غالباً ماموران مبارزه با منکرات و خود سازمان مربوطه موفق نبوده اند؟؟

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در پزشگی و سلامت

     مرحوم حجه الاسلام یدالله عباسی معاون چندین ساله دادگستری استان تهران :

خدا رحمت کند مرحوم حجه الاسلام یدالله عباسی را.:

در دوران قبل از پیروزی انقلاب، ایشان امام جماعت مسجد محله ما بودند و معمولاً نماز مغرب و عشاء را به او اقتدا می کردم. بنابراین چون از نوجوانی من و خانواده را خوب می شناخت، این دوستی و صمیمیت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هم ادامه پیدا کرد.

او از همان ابتدای پیروزی انققلاب، در مشاغل مختلف قوه قضاییه و دادگستری تهران، مسئولیت های مهمی داشتند و من هم در حوزه های فرهنگ و هنر، از شورای طرح و برنامه شبکه یک سیما گرفته تا تشکیل، راه اندازی و راهبری بخش های هنری و ستاد، شامل سینما – تئاتر – موسیقی – عکس – اسلاید و ... فعالیت های گسترده و مهمی داشتم. در عین حال ارتباطمان با مرحوم عباسی همچنان ادامه داشت و گپ و گفت های مفصلی هم در برخی اوقات با هم داشتیم.

در یکی از همان روزها (اواخر دهه 1360) در محل کار خود بودم که ایشان با  حالتی عجیب به دفتر کار من آمدند و پس از پرس و جو که حاج آقا الان ساعت 10 صبح، شما کجا، اینجا کجا؟ ایشان که بعنوان نماینده دادستان در تعداد زیادی از دستگاهها  فعالیت میکردند و معاون رئیس کل  دادگستری استان تهران هم بودند، گفت: «بدلیل اینکه دو مسئله مهمی که امروز در محیط کارم رخ داده بود، اعصابم به شدت بهم ریخته و خدمت شما آمدم تا کمی درد و دل کنم» !!

مسئله اول: یکی از قضات از من به عنوان معاون رئیس کل دادگستری دعوت به شرکت در یک  جلسه دادگاهی کرد که قرار بود همان وقت تشکیل شود. دختر، شاکی، مادر، متشاکی. و داستان از این قرار بود که دختر: من و مادرم در خانه استیجاری زندگی میکردیم  که یکی از روزها، صاحب خانه آمد و پس از گپ و گفتی که با مادرم کرد، میخواست از طبقات بالا نیز دیدن کند (الباقی طبقات هم متعلق به او بود) مادرم به اصرار هرچه تمام، مرا هم با خود به طبقات بالا برد. وقتی داخل یکی از آپارتمان ها شدیم ناگهان مادرم به بهانه ای از آپارتمان خارج شد که همان موقع صاحب خانه به من نزدیک شد و گفت من مدتهاست که با مادرت رابطه جنسی و هم خوابی دارم و از زمانی که تو دختر زیبا را دیدم، از مادرت خواستم که رابطه ما را با هم برقرار کند. خلاصه از آن مرد اصرار و از من انکار و وقتی که متوجه شدم تمام اینها با مادرم برنامه ریزی شده است و دیگر جز رضایت دادن به تمکین کاری نکردم و او مبلغی را بهم داد و گفت اینو داشته باش تا بعد. از آن روز به بعد هر وقت این آقا می آمد طرف حسابش مادرم بود و طی قراری که با مادرم داشتم او نصف مبلغ را به من می داد تا روزی که متوجه شدم مادرم طبق قرار عمل نمی کند و پولی کمتر از توافق به من می دهد، که ایشان (مرحوم عباسی معاون وقت دادگستری استان تهران) گفتند: با عصبانیت و خشم هرچه تمام جلسه را ترک کردم و به دفتر خودم رفتم. آنجا هم  خانمی نشسته بود و نزد من آمد و موضوعی را با من در میان گذاشت که آنهم از این قرار بود که: روزی به منزل این خانم چند مأمور منکرات به دلیل اینکه این خانم رابطه نامشروع با اشخاص متعددی دارد، ریختند و او را گرفتند. گویا در بین راه، این خانم ملتمسانه از آنها درخواست می کند که رهایش کنند و هر وقتی که آنها گفتند به کلانتری و یا دادگاه مراجعه کند و شماره خود را به مأمورین می دهد و به منزل بازمیگردد. از آن پس نه تنها آنها بلکه دوستانشان مشتری آن خانم شدند و خدمت ایشان می رسیدند!!!!.

پس از کند و کاو فراوان و پرس و جو از صحت و سقم چنین مسائلی ، به درستی موضوع پی بردم. مرحوم عباسی گفت که منهم اداره منکرات را منحل کردم و آمدم نزد شما.

متن کامل را اینجا بخوانید

 

چگونه بفهمیم کبدمان خوب کار نمی کند؟

نوشته شده توسط نامدار on . نوشته شده در پزشگی و سلامت

 

کار کبد تفکیک مواد مغذی از مواد زاید، سم زدایی، تجزیه مواد شیمیایی و تبدیل مواد غیرقابل دفع به مواد قابل دفع است.

جـگر یا کبـد بزرگترین غده بدن استکه در فعالیت های سوخت و ساز بدن مانند گوارش نقش دارد. تمام خون دستگاه گوارش توسط سیاهرگی به نام ورید پورت جمع آوری شده و وارد کبد می شود و تمام مواد جذب شده از لوله گوارشی از کبد عبور می کنند. دیگر کارهای کبد به دام انداختن سموم و تصفیه آنها با تبدیل کردنشان به مواد بی ضرر است. همچنین، این کبد است که متابولیسم داروها را در بدن بر عهده دارد. شرکت در خون سازی (در دوره پیش از تولد) و مقاومت در برابر عفونت ها، فراهم ساختن سریع انرژی در هنگام ضرورت، ذخیره آهن و... از دیگر فعالیتهای کبد است.کار کبدآشنایی با بزرگ ترین غده بدن پرومتئوس که از اساطیر یونانی است، مجازات می شود. مجازاتش این است که به صخره ای در ناحیه قفقاز زنجیر می شود تا هر روز صبح عقاب یا کلاغی وحشی، قسمتی از کبد او را بخورد و شب دوباره با رشد کبد خورده شده، غذای عقاب یا کلاغ وحشی آماده مصرف باشد. 

این، از باورها و افسانه های یونانیان است. غرض از مطرح کردن این داستان پرداختن به بزرگ ترین غده بدن و تنها عضوی است که با از بین رفتن بخشی از آن، می تواند بافت خود را بازسازی کند و به شکل اول درآید. درباره کبد، مختصری می نویسیم…

کار بد

کبد در بدن چه می کند؟وظایف اصلی کبد:

چه می کند این کبد؟وظایف کبد را می توان اینچنین برشمرد:

قیمت روزانه طلا و ارز

 

جدول قیمت روزانه ارز