پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
  • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

    تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

انتخابات ریاست جمهوری سال 1396 ایران

#دکتر_روحانی_میداند_پیروز #انتخابات_است بحث نمی شود را پیش گرفته ومدام اززبان امثال
#اسحاق_جهانگیری_حتی_علی_لاریجانی_حرف اینکه #انتخابات_ریاست_جمهوری_
مناقصه_مزایده نیست را زیاد می شنویم:
1- درآمد#دولت_مهندس_موسوی سالانه حدودپنج میلیارددلار! یعنی هشت سال نخست وزیری_وی_و_امام خمینی_معادل_چهل_میلیارد_دلار_مردم_ومهندس_میرحسین_موسوی ;هم سی وپنج میلیون نفوس ایرانی و هم#دفاع_مقدس_را_اداره کردند_الآن#جمعیت_ایران_حدود_هشتاد_میلیون است - جنگ هم نداریم ; مدام بخصوص دولت فعلی یعنی #دکتر_روحانی_جهانگیری می گویند نمیشه !! خوب << بگوئید نمی توانیم!>> بنظرم دولت فعلی درپی حفظ وضع موجودند!
میدانیم که نهادهای مزاحم - موازی-فساد ورانت شورش را درآورده اند اما #رئیس جمهوری_ بروند پیش رهبری ودیگران اون مشکلات راحل کنند!!
درهشت سال ویران الدوله #احمدی نژاد_سالیانه_حدود_یکصدمیلیارددلار_معادل #هستصد_میلیارد_دلار طی هشت سال درآمد_داشیم#الآن_هم_تحریم_نیست
_درآمدکشورهم_خوبست چرا؟ مدام میگوئید نمی شه! پس چطور#متفقین_متحدین_نه تنها #مشکلات_بیکاری_ومعیشت_راحل_کردند!!! #یکهزارسیصد_میلیارد_دلارپول ارزان دردنیا وبرای سرمایه گذاری هست#باجذب_بیش_از_چند_صد_میلیارددلار کلی از مشکلات بیکاری را میشود حل کرد.
#گاهی_ازهزارکیلومتری_عمق
_زمین_نفت_یاگاز_رااستخراج_میکنید_تا#ترکیه_هند و ....برای فروش میبرید ودرحالیکه آنها آب زیادی برای #کشاورزی_دارند_لوله_چرا؟_لوله نمیکشند_وآب نمی_خرند...تامشکل #کشاورزان_بیچاره را حل_کنند.
من حتما #به روحانی_رای_میدهم اما انتقادات خودم راهم خواهم گفت....
2 - بعضی از کشورهای متفقین ومتحدین ...حتی هند و بنگلادش را ازنزدیک دیده ام ; آدم منقلب میشه وقتی متوجه میشه این چندتاکشورویران ازجنگها! << چگونه ساخته شدند !!>>
در نتیحه آنها که میگویند مشگل اشتغال ومعیشت مردم را صد سال هم نمیشود حل کرد! نمیخواهند#کار_کنند_حرفهای_امروز_جهانگیری_در_رادیو_بخصوص درمورد#اشتغال_مطلقا_پذیرفته_نیس_وچندش_آوربود...#یازده_میلیون_بیکار_بروند_بمیرند!!

تاریخ ایجاد در 06 ارديبهشت 1396 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT» دسته: انتخابات ریاست جمهوری سال 1396 ایران
نمایش از 06 ارديبهشت 1396 بازدید: 733

 

 

 
رئیسی در گفتگوی ویژه خبری:
 
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مسکن مهر را در سال اول به متقاضیان تحویل می دهیم، گفت: مصمم به تغییر وضعیت اقتصادی به نفع مردم هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در برنامه گفتگوی ویژه خبری با اشاره به برنامه اش برای مقابله با فقر اظهار کرد: من در زندگی ام طعم فقر و یتیمی را چشیده ام و در کودکی و نوجوانی در محرومیت بوده ام و به همین خاطر با شرایطی که مردم را رنج می دهد آشنایی دارم.

وی افزود: خانواده ای که تمام درآمدش ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است چگونه می خواهد زندگی کند. بسیاری از تحصیل کردگان ما جویای کار هستند. بسیاری از مفاسد و آسیب های اجتماعی برای همین بیکار بودن است.

رئیسی ادامه داد: مگر می شود نتوان در کشوری که در دنیا به عنوان الگو مطرح می شود، فقر را حل نکرد. ما مصمم هستیم که شرایط اقتصادی را به نفع مردم تغییر دهیم.

وی در ادامه با اشاره به مفاسد اداری با بیان اینکه فساد مردم ما را آزرده است، گفت: مفاسد به هیچ عنوان برای مردم قابل تحمل نیست. بایستی شرایط به خصوص برای دهک های پایین متحول شود.

رئیسی با بیان اینکه بدون دستانی که بخواهد برای ما از بیرون گره گشایی کند و با کمک نیروی متراکم درونی امکان گره گشایی از زندگی مردم وجود دارد، اظهار کرد: یارانه ای که امروز پرداخت می شود باید برای دهک های پایین به ۲ تا ۳ برابر افزایش یابد و می شود ریشه فقر را به طور مطلق از بین برد.

کاندیدای ریاست جمهوری با بیان اینکه می شود با توانمندسازی فقرا خانه ارزان قیمت در اختیار آن ها قرار داد، گفت: برخی با نظرات ما مخالفت کردند اما بر اساس متن برنامه ششم توسعه، بایستی نرخ بیکاری از ۱۲ درصد امروز به ۸ درصد برسد که این مساله بدون ایجاد اشتغال میلیونی امکان پذیر نیست.

وی درباره برنامه دولتش برای ارتباط گیری با مردم، تصریح کرد: هیچ زمانی رابطه ام با مردم قطع نشده است. هر شب به مسجد می روم. کدام مسئول را شما می بینید که اینگونه خود را در منظر مردم قرار دهد.

رئیسی افزود: من در هفته یک روز را برای ارتباط با مردم قرار داده ام. ارتباط با مردم امری ضروری برای دولت است و این ارتباط برای طلبه ای مانند من ضروری تر خواهد بود. یکی از زمینه هایی که می توانیم با کمک آن، نقص های دولت را بفهمیم، ارتباط با مردم است.

 
تاریخ ایجاد در 06 ارديبهشت 1396 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT» دسته: انتخابات ریاست جمهوری سال 1396 ایران
نمایش از 06 ارديبهشت 1396 بازدید: 699

 

یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهمبا بیان اینکه ریاست جمهوری مهمترین جایگاه بعد از  رهبری است، گفت: سابقه و تجربه رئیس‌جمهور و اینکه تا چه حد به امور کلان کشور آگاه و آشنا است و قدرت تصمیم گیری دارد ، برای کشور تعیین کننده است.

به گزارش ایسنا اسحاق جهانگیری در برنامه معرفی خود که از طریق موج رادیو ایران پخش شد ضمن ارائه سابقه‌ای از مسئولیت‌های اجرایی و سوابق کاری خود، گفت:‌ از جمله طرح های مهمی که باید در دولت دوازدهم دنبال شود علاوه بر پیگیری سیاست اقتصاد مقاومتی، فقر زادیی و برطرف کردن چهره خشن فقر ازجامعه اسلامی است.

وی افزود: ما در دولت یازدهم اقدامات زیادی در جهت کمک به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و رفع چهره خشن فقر انجام دادیم اما به نظر می آید باید کار جدی تری انجام شود. آسیب های اجتماعی نیز باید در راس اولویت های دولت دوازدهم قرار گیرد.

 
برای حمایت از ما امتیاز دهید
جوملا یک نرم افزار رایگان کد باز است که تحت قانون GNU/GPL کار می کند.