یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است

پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
  • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

    تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

جهانگیری برنامه‌های خود را در رادیو ایران اعلام کرد

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در انتخابات ریاست جمهوری سال 1396 ایران

 

یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهمبا بیان اینکه ریاست جمهوری مهمترین جایگاه بعد از  رهبری است، گفت: سابقه و تجربه رئیس‌جمهور و اینکه تا چه حد به امور کلان کشور آگاه و آشنا است و قدرت تصمیم گیری دارد ، برای کشور تعیین کننده است.

به گزارش ایسنا اسحاق جهانگیری در برنامه معرفی خود که از طریق موج رادیو ایران پخش شد ضمن ارائه سابقه‌ای از مسئولیت‌های اجرایی و سوابق کاری خود، گفت:‌ از جمله طرح های مهمی که باید در دولت دوازدهم دنبال شود علاوه بر پیگیری سیاست اقتصاد مقاومتی، فقر زادیی و برطرف کردن چهره خشن فقر ازجامعه اسلامی است.

وی افزود: ما در دولت یازدهم اقدامات زیادی در جهت کمک به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و رفع چهره خشن فقر انجام دادیم اما به نظر می آید باید کار جدی تری انجام شود. آسیب های اجتماعی نیز باید در راس اولویت های دولت دوازدهم قرار گیرد.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری همچنین به مشکلات دیگری همچون اعتیاد و حاشیه‌نشینی اشاره کرد و گفت: یکی از اصلی ترین ظرفیت های که باید به آن توجه شود، ظرفیت مدیریتی کشور است. بدون  اینکه به گرایش‌ها و وابستگی های سیاسی توجه شود به همه مدیران و نیروهای توانای کشور فرصت خدمت گذاری داده شود و هیچ کس به دلیل اینکه گرایش سیاسی اش با گرایش دولت حاکم در یک جهت نیست  نباید از صحنه خدمت کنار گذاشته شود.

جهانگیری همچنین با تاکید بر استقلال محیط دانشگاه ها و ایجاد شور و نشاط در میان دانشجویان خاطر نشانکرد: فکر می‌کنم آنچه اهمیت دارد و مردم باید به آن توجه کنند این است که ریاست جمهوری و رئیس‌جمهور مهمترین جایگاه بعد از رهبری است. تصمیمات رئیس‌جمهور در سرنوشت امروز و آینده کشور تعیین کنندهاست، ملت ایران بیش از هر کسی به سرنوشت خود علاقه دارد و با شعار نمی‌توان راجع به ریاست جمهوری تصمیم گرفت.

وی تاکیدکرد: سابقه و تجربه رئیس‌جمهور و اینکه تا چه حد به امور کلان کشور آگاه و آشنا است و قدرتتصمیم گیری دارد، برای کشور تعیین کننده است و بنده آنچه در بضاعت دارم به صحنه آوردم و امیدوارم بتوانم همراه با ملت ایران و همه مردم و همه دستگاه ها در راه گره گشایی از زندگی مردم و حل معیشت و  رفاه مردم کارهایی انجام دهم.

 

انتهای پیام

 

◇ «رئیسی» همان «احمدی‌نژاد» است؟

◇ آقای قالیباف حداقل با خودتان صادق باشید!

◇ «قالیباف» و «رئیسی» به نفع هم کنار می‎روند؟ / اصلاح‎طلبان را نیروی انقلاب نمی‎دانیم

کلیدواژه: ریاست جمهوری | رئیس جمهور

منبع: ایسنا

منبع این خبر، وبسایت www.isna.ir است و سایت «رویداد ۲۴» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۳۰۷۴۱۸۸ را همراه موضوع به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید.

 

Share this post

Submit to FacebookSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

قیمت روزانه طلا و ارز

 

جدول قیمت روزانه ارز