پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
  • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

    تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

منافقین - داعش ! و ...

داعش ؛ نه کشور - نه تمدن - نه دین و آیین بلکه یک خلافت خودخوانده دروغین و در یک کلام « پیاده نظام » است که نیابتاً ازطرف وهابیت و غرب وبنام !! اسلام من در آوردی !! در منطقه و جهان اقدام میکند :

«سیل زیر کاه و نه آب زیر کاه !! =در کِسوت داعش »

1 - حواسمان باشد که برای رسیدن به اهداف شومشان دست به هرکاری میزنند! اخیراً در لینکها و سایتهایی دیدم که قاچاق گسترده انسان و بخصوص دختران و بانوان کشورهای جهان سوم و عمتاً مسلمان بطور گسترده در دستور کارشان قرار دارد.

 

تاریخ ایجاد در 26 مهر 1395 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT» دسته: منافقین - داعش ! و ...
نمایش از 26 مهر 1395 بازدید: 862

چرا داعش با اینکه نه تمدن، نه فرهنگ، نه دینی از ادیان مشهور جهان و ... دارد و نه تاریخ، هنر، اقنتصاد رسمی، کارخانه و مراکز تولیدی و ... ، باز در جذب نیرو موفق بوده است ؟!!

به عنوان یک شهروند مسلمان، نظرات خیرخواهانه ای دارم که در زیر به آن می پردازم و امیدوارم در درجه اول مردم، خود، مراقب این سیل زیر کاه   که قطعاً باطل و اقدامات داعش کاملاً محکوم و غیرعقلانی است و در درجه دوم، مسئولین حکومت ها و اداره کنندگان کشورها، به آن توجه نمایند. داعش «بیشتر» معلول است تا علت !!

باید به علل کمک به داعش توسط بعضی حکومت ها و پیوستن افراد به این گروه پرداخت نه معلول که خودِ داعش است. توضیح: نه اینکه صرفاً نباید با معلول مبارزه کرد، چون در طول تاریخ و از ابتدای خلقت بشر، میل افراد به زیاده خواهی – راحت طلبی – قانع نبودن به حق خویش – سستی در ایمان و اعتقاد – تنوع طلبی و ... در اکثر انسانها بوده و هست و تا می شود، بهتر است بر ناهنجاریها و کج روی ها، مدیریت کرد و وقتی تمام روش های مدیریتی براین نابسامانی ها به ثمر نرسید، آنوقت باید مجازات کرد.

لیکن، چون حقیر همواره به مبارزه با علتها و نه  معلول، فکر و عمل می کرده ام و آلان هم همینگونه است، به برخی از عوامل بوجود آمدن و گسترش گروه داعش  می پردازم:

 
تاریخ ایجاد در 21 مهر 1395 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT» دسته: منافقین - داعش ! و ...
نمایش از 21 مهر 1395 بازدید: 897
۹۳/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۹
شناسه خبر : ۱۱۱۱۹۹

منبع : پایگاه خبری فرهنگ انقلاب اسلامی                                                                 مسعود رجوی 

به گزارش فرهنگ نیوز ، برخی فرماندهان زن سازمان خلق میگویند: "رجوی بعد از اینکه گردنبندهای حامل عکس خود را بر گردن زنان قرار می انداخت به آن ها تجاوز جنسی می کرد و رحم برخی را با عمل جراحی بیرون می آورد".


کنفرانسی انجمن زنان جداشده از سازمان (مجاهدین) خلق در اروپا برگزار شد که در این کنفرانس اهداف این انجمن که حمایت از همه قربانیان این سازمان و جداشدگان از آن و به خصوص زنان است مورد تاکید قرار گرفت.

در این کنفرانس خانم ها بتول سلطانی و زهرا میرباقری دو عضو سابق شورای رهبری سازمان خلق و خانم نسرین ابراهیمی یکی از فرماندهان سابق این سازمان که از قلعه خوفناک اشرف در استان دیالی در عراق در سال های اخیر فرار کرده اند مطالبی را عرضه داشتند و روایات هولناکی از روش های وحشیانه مسعود رجوی در برخوردش با زنان این سازمان، به خصوص زنانی که در فرماندهی و یا عضو شورای رهبری سازمان خلق بودند، را عنوان کردند. روش هایی از جمله تجاوز جنسی و بیرون آوردن رحم و زندانی کردن و شکنجه و قتل و جنایت های هولناک از این دسته اند.

خانم مریم سنجابی عضو سابق شورای رهبری سازمان خلق  که دو سال پیش از قلعه خوفناک اشرف فرار کرده پیش از این از وضعیت زندان ها و شکنجه های وحشیانه اعضای سازمان و قتل و خودکشی هولناک برخی زنان سازمان در مقالات و مصاحبه های متعدد خود خبر داده بود. در ذیل بخشی از مصاحبه ها و اظهارات این فرماندهان زن سازمان خلق آمده است:

مسعود رجوی با تشویق همسرش مریم رجوی به ما تجاوز جنسی می کرد!!

خانم بتول سلطانی عضو سابق شورای رهبری سازمان مجاهدین خلق: "در زمستان سال ۱۹۹۸ در جلسه ای که مریم رجوی آن را برگزار کرد دعوت شدیم و به ما گفتند که باید استحمام کنید تا کاملا تمیز باشید و باید همه لباس ها و روسری های شما جدید و تمیز باشد چرا که این جلسه، «حوض» شورای رهبری است و باید در آن حوض «رقص رهایی» اجرا کرد!!

حالت عجیبی به من دست داد و ترس و دلهره و فشار روانی داشتم به طوری که کنترل خودم را از دست دادم و از خودم سوال می کردم منظور از «رقص رهایی» چیست؟! حس فضولی نسبت به این موضوع پیدا کردم و تلاش می کردم تا واکنش مسئول آن موقع خودم خانم «فائزه محبت کار» فرمانده مقر چهارم پایگاه اشرف را ببینم.

بالاخره زمان موعود فرا رسید. من به همراه تعداد زیادی از اعضای زن شورای رهبری در مقر فرمانده و رهبر کل آن زمان مسعود رجوی در پایگاه «بدیع زادگان» در منطقه ابوغریب بغداد حاضر شدیم. بعد از یک ساعت انتظار یکی از کارمندان دفتر فرماندهی کل که مسئول امور اداری و خدماتی مسعود و مریم رجوی بود نزد ما آمد و یک بسته ای حاوی حوله و لوازم حمام و آرایش بین حاضران توزیع شد و گفت هرکس از شما که بدون حمام رفتن و عطر زدن به اینجا حاضر شده باید استحمام کند و عطر بزند و در نهایت پاکیزگی باشد.

من با خودم سوال می کردم که هدف از این کارها چیست؟! آیا مسعود می خواهد ما را عریان ببیند؟! چرا این همه بر استحمام فوری و خصوصا در این مکان یعنی در مقر مسعود و مریم رجوی اصرار می ورزند؟!

 
تاریخ ایجاد در 12 مهر 1395 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT» دسته: منافقین - داعش ! و ...
نمایش از 12 مهر 1395 بازدید: 1450

سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1395/05/30 ساعت انتشار:21:19:39 بازدید:615بار کد خبر: DEN-1091279

گزارش‌های برخی منابع غربی در ابتدای تسلط داعش به موصل نشان می‌داد که این گروه تروریستی با اشغال مرکز استان نینوا ده‌ها میلیارد دلار به جیب زده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ شاید کمتر کسی فکر می‌کرد که یک گروه تروریستی کوچک که در سال 2006 نهایتا کوه‌های فلوجه را با سلاح‌های نیمه سنگین هدف قرار می‌داد، امروز به جایی برسد که بخش هایی از خاک چند کشور را اشغال کند.

تروریست‌های داعش که از کمک کشورهای غربی و عربی در سال‌های اخیر بهره می‌بردند، امروز به جایی رسیدند که ثروت درجا این گروه تروریستی از 2 تا 2 هزار و 200 میلیارد دلار برآورد می شود.

**ثروت داعش به 2 هزار و 200 میلیارد دلار رسیده است

گزارش‌های برخی منابع غربی در ابتدای تسلط داعش به "موصل" نشان می‌داد که این گروه تروریستی با اشغال مرکز استان "نینوا" ده‌ها میلیارد دلار به جیب زده است. اما گزارشی از سوی یک مرکز پژوهشی فرانسوی در سال 2015 ارائه شده که در آن ثروت‌ تروریست‌های داعش را 2 هزار و 200 میلیارد دلار برآورد کرده است.

هفته نامه فرانسوی چلنج در سال 2015 میلادی در گزارشی مدعی شد، ثروت گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه در حدود 2200 میلیارد دلار است و این گروه تروریستی ظرف تنها یک سال 200 میلیارد دلار بر دارایی‌های خود افزوده است. ثروت مذکور مربوط به دارایی‌های منقول و غیر منقول، ذخایر نفت و گاز است.

 
تاریخ ایجاد در 12 مهر 1395 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT» دسته: منافقین - داعش ! و ...
نمایش از 12 مهر 1395 بازدید: 1250

EAGLE دی ۲۵, ۱۳۹۴ 0

مسئول اصلی ظهور داعش در خاورمیانه چه کسی بود؟
از زمان ظهور گروه تروریستی داعش در خاورمیانه و سپس پیشروی های این گروه در عراق و سوریه، یکی از بحث های مهم میان تحلیلگران، بررسی ریشه ها و زمینه های شکل گیری این گروه تروریستی بوده است. یک نشریه آمریکایی در مطلبی به بررسی این موضوع پرداخته که داعش تا چه حد زاده رژیم صدام و تا چه حد برآمده از عوامل دیگر است؟
 
به گزارش «تابناک»، نشریه آمریکایی «فارن افرز» در مطلبی به موضوع ریشه های شکل گیری داعش پرداخته و اشاره می کند بسياري از كارشناسان و رهبران سياسي جهان وقتي از عراق و گروه تروريستي داعش سخن به ميان مي آورند، در رابطه با منشأ شكل گيري اين گروه تروريستي به سرعت تمامي تحليل هاي خود را متوجه صدام حسين و رژيم بعث عراق مي كنند.
 
اين افراد استدلال مي كنند كه بسياري از سياست هاي رژيم بعث عراق كه به گونه اي پيش رفت كه زمينه براي ظهور دولت اسلامي عراق و شام فراهم شد. آنها به رفتاري افراطي و ظالمانه همراه با خشونت با مسلمانان همچون بريدن دست دزدان، بريدن سر روسپي ها و از پشت بام پرت كردن همجنسگرايان توسط صدام اشاره مي كنند و ميان آن با رفتار داعش شباهت برقرار مي كنند.
 
آنها همچنين اشاره مي كنند كه بسياري از افرادي كه در صدر رهبران داعش قرار گرفتند افرادي بودند كه در دولت صدام از فرماندهان ارشد نظامي و سياسي بودند و در آن دولت راديكاليزه شده بودند. اين تحليل گران مي گويند رفتار خودكامه صدام كه از اسلام و انديشه هاي آن در جهت تقويت بنيه هاي حكومت خود سوء استفاده مي كرد را نبايد در تقويت انديشه هاي تروريستي داعش و سلفي گري ناديده گرفت.  (nice1)
 

صفحه1 از4

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 بعدی > پایان >>
برای حمایت از ما امتیاز دهید
جوملا یک نرم افزار رایگان کد باز است که تحت قانون GNU/GPL کار می کند.