یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است

پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
  • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

    تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

زینب بانگورا، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل : فهرست قیمتی که داعش اولین بار در نوامبر 2014 منتشر کرد، واقعی است.

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در منافقین - داعش ! و ...

 

سازمان ملل صحت فهرست قیمت برده‌های داعش را تایید کرد

سازمان ملل صحت فهرستی که گفته می شود گروه داعش در آن  قیمت «برده‌های جنسی» را تعیین ‌می کند، تایید کرده است.

زینب بانگورا، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در مسائل مربوط به خشونت جنسی در زمان جنگ ضمن تایید صحت این فهرست اعلام کرد، فهرست قیمتی که داعش اولین بار در نوامبر 2014 منتشر کرد، واقعی است.

سازمان ملل رونوشت این فهرست را در آوریل 2014 دریافت کرده بود اما این نهاد بین المللی هم اینک صحت آن را تایید کرده است. گفته می‌شود داعش این فهرست را در اختیار پیکارجویان تکفیری و دیگر افرادی که در پی خرید برده جنسی بوده‌اند، قرار داده است.

بانگورا در مصاحبه با نشریه بلومبرگ گفت: «دختران همانند بشکه‌های بنزین فروخته می‌شوند. ممکن است یک دختر بین پنج یا شش مرد مختلف دست به دست شود. گاهی اوقات این پیکارجویان با دریافت هزاران دلار باج از خانواده دختران، آنها را به خانواده‌شان می‌فروشند.»

بنا براین فهرست که قیمت‌های آن به دینار عراق است، پیکارجویان می‌توانند دختران یک تا 9 سال را حدود 165 دلار خریداری کنند. قیمت دختران جوان 124 دلار و برای زنان بالای 20 بیست مقداری ارزان‌تر است. زنان بالای 40 سال نیز به قیمت ناچیز حدود 41 دلار به فروش می‌رسند.

این مقام سازمان ملل افزود تجارت برده‌ها به صورت سازماندهی شده و هدفمند انجام می‌شود.

بانگورا گفت: «آنها (داعش) دارای سازوکار و برنامه هستند و دستورالعملی در خصوص نحوه رفتار با این زنان دارند. آنها همچنین دارای دفترخانه ازدواج هستند که تمامی فعالیت‌های مربوط به مراسم ازدواج و فروش زنان را سازماندهی می‌کند. آنها حتی فهرست قیمت نیز دارند.»

وی در فاصله 16 تا 29 آوریل 2015 به کشورهای سوریه، عراق، ترکیه، لبنان و اردن سفر کرد و با زنان و دخترانی که از اسارت داعش و خشونت‌های جنسی این گروه تروریستی جان به در برده و گریخته بودند، مصاحبه کرد.

بانگورا در ماه می اعلام کرد داعش برای فروش دختران سوری و عراقی، آنها را در «بازارهای برده فروشی» در حالت «عریان» به نمایش می‌گذارد.

وی ضمن ابراز نگرانی درباره سرنوشت کودکان حاصل از تجاوزهای جنسی داعش، شورای امنیت را به اتخاذ تدابیری برای مقابله با این جرائم فراخواند.

بانگورا همچنین افزود این کودکان به «نسلی از کودکان بدون کشور» بدل خواهند شد که ممکن است مستعد افراط گری در آینده باشند.

منبع : وبسایت پرس تی وی

 

Share this post

Submit to FacebookSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

قیمت روزانه طلا و ارز

 

جدول قیمت روزانه ارز