یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است

پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
  • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

    تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

قاچاق دختران و بانوان منبعی مهم برای درآمد داعش

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در منافقین - داعش ! و ...

 درآمد میلیاردی داعش از فروش زنان شوهردار و دختران جوان + تصاویر

 
 
درآمد میلیاردی داعش از فروش زنان شوهردار و دختران جوان + تصاویر

گروه پست فطرت و پلید داعش در اقدامی بی شرمانه دست به فروش دختران جوان و زنان شوهردار کرده است داعش همچنین به کودکان دختر هم رحم نمی کند و از فروش آنان پول های کلانی را به جیب می زند. گروه تروریستی تکفیری تنها به فروش زنان و دخترانی که ربوده یا به اسارت می‌گیرد، به عنوان برده اکتفا نمی‌کند، بلکه تعدادی از آنها را با هدف کسب درآمد بیشتر به خانه‌های فساد می‌فروشد و در این خصوص شاهدان عینی تاکید می‌کنند که داعش دختران 12 ساله عراقی به قیمت 30 هزار دلار به این مراکز فساد فروخته است.هنگامی‌که گروه تروریستی تکفیری موسوم «امارت اسلامی عراق و شام» معروف به «داعش» در آوریل سال 2013 میلادی با جدایی از گروه تروریستی «جبهه النصره»، شاخه رسمی سازمان تروریستی «القاعده» در سوریه اعلام موجودیت کرد، کمتر کسی باور داشت که به چنین قدرتی دست یابد و مرتکب چنین جنایاتی شود.

درآمد میلیاردی داعش از فروش زنان شوهردار و دختران جوان + تصاویر

اوج این جنایات‌ها صرف نظر از کشتارها و قتل‌عام‌ها را باید در تصرف شهر «موصل» و مناطق اطراف آن ملاحظه کرد، جایی که زنان و کودکان در قرن بیست و یک توسط این گروه تکفیری به «بردگی» کشیده شدند، به گونه‌ای که گزارش‌های بسیار منتشره در رسانه‌ها و خبرگزاری‌های بین المللی و منطقه‌ای تاکید می‌کند که پس از صادرات و فروش نفت مسروقه از میدان‌های نفتی عراق و سوریه، هم اکنون «فروش برده» دومین منبع درآمد گروه تروریستی تکفیری «داعش» را تشکیل می‌دهد.  

 

درآمد میلیاردی داعش از فروش زنان شوهردار و دختران جوان + تصاویر

این گزارش‌ها تاکید می‌کنند که گروه تروریستی تکفیری «داعش» عملیات‌های گسترده و بی‌شماری را در مناطق تحت تصرف خود از جمله در موصل و رقه علیه اقلیت‌های عراقی و سوری با هدف ربودن زنان وکودکان آنها به اجرا می‌گذارد.گزارش‌های فوق یادآور می‌شوند که هدف از این آدم ربایی‌ها صرفا فروش این زنان و کودکان نیست، بلکه داعش از این اسرا به عنوان «طعمه‌ای» برای جذب جوانان ساده لوح در کشورهای مختلف استفاده می‌کند. در واقع داعش به تروریست‌هایی که جذب می‌کند، وعده تامین نیازهای مادی و شهوانی آنها را به واسطه این زنان و کودکان می‌دهد.

درآمد میلیاردی داعش از فروش زنان شوهردار و دختران جوان + تصاویر

اکنون چند ماهی است که سخن از آدم ربایی‌های گسترده در شمال عراق و سوریه در میان است و جدیدترین اطلاعات به دست آمده از مناطق تحت تصرف داعش در موصل در عراق و رقه در سوریه حکایت از آن دارد که هم اکنون این گروه تکفیری تروریستی 2 بازار ثابت برده فروشی را در این دو شهر دایر کرده است. براساس این گزارش‌ها بازار برده فروشی شهر موصل در کوی «القدس» دایر شده، تا به تبع آن در شهر رقه، در شمال سوریه نیز بازار مشابهی با همین منظور تشکیل و در عمل برده فروشی به یکی از منابع درآمد ثابت داعش تبدیل شود. در این بازارها زنان و دختران نوجوان و حتی کودکان براساس سن و زیبایی چهره و کاربردی که باید برای برده‌‌دار داشته باشند، به فروش می‌رسند و گزارش شده که بهای هر کودک در این بازارها تنها 10 دلار است.

درآمد میلیاردی داعش از فروش زنان شوهردار و دختران جوان + تصاویرگزارش‌های سازمان ملل تاکید می‌کند که بسیاری از این زنان پیش از فروخته شدن به عنوان برده از سوی عناصر تکفیری داعش مورد انواع تعرض‌ها و آزارهای جنسی و بدنی قرار می‌گیرند. گزارش منتشره در ماه آگوست گذشته سازمان ملل به این امر اشاره می‌کند که گروه تروریستی تکفیری داعش اقدام به ربودن 500 زن از طایفه «ایزیدی‌ها» از یکی از روستاهای شمال غربی عراق کرد تا بعدها به عنوان برده در بازارهای موصل و رقه فروخته شوند. همچنین گزارش دیگر این سازمان تاکید می‌کند که داعش اقدام به ربودن 150 زن میسیحی شهر موصل کرد تا پس از انتقال به سوریه در بازارهای برده فروشی رقه به فروش برسند و در این خصوص داعش ضمن طبقه بندی این زنان و کودکان هریک را به قیمتی به فروش می‌رساند.

درآمد میلیاردی داعش از فروش زنان شوهردار و دختران جوان + تصاویر

یکی دیگر از گزارش‌های سازمان ملل منتشره در آگوست گذشته تاکید می‌کند، صرف نظر از ربودن زنان و کودکان اقلیت‌ها، داعش 2500 غیر نظامی عراقی را در ماه فوق الذکر ربوده که اغلب آنها را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند و 450 نفر از بستگان این افراد ربوده شده به این امر گواهی داده‌اند. همین گزارش تاکید می‌کند که تعدادی از این زنان جوان و دختران نوجوان ربوده شده به عنوان برده به عناصر این گروه که اغلب دارای تابعیت چچنی و افغانی هستند، به عنوان تشویقی داده و مابقی در بازارهای موصل و رقه فروخته شدند. یک دختر ایزدی که به واسطه عناصر تکفیری داعش ربوده و موفق به فرار شده بود، در گفت‌وگو با بازرسان سازمان ملل تاکید کرده است که وی بارها پیش از فروخته شدن در بازار برده‌های داعش مورد تعرض جنسی و آزار بدنی قرار بود.

 

همچنین منابع محلی در مناطق تحت تصرف داعش تصریح می‌کنند که عناصر داعش از تعدادی از زنان به اسارت گرفته شده به عنوان زندانبان استفاده می‌کنند. در حالی‌که برخی منابع محلی نیز تاکید کرده‌اند که داعش از این زنان و دختران نوجوان بالاجبار در عملیات‌های خود استفاده و آنها را به خط اول نبردها اعزام و اسرای دیگر را وادار به دادن خون برای درمان مجروحان خود در نبردها می‌کنند. «عدی الخدران»، فرماندار شهر «الخلاص» از توابع استان نینوا تاکید می‌کند که مدارکی وجود دارد که ثابت می‌کند، عناصر داعش پس از به اسارت گرفتن 250 زن از این منطقه آنها را به منطقه «الکفاح» منتقل کرده و پس از برهنه کردن تمام آنها، به آنها تجاوز و تعرض کردند تا پس از آن، این زنان را در بازارهای خود به عنوان برده به فروش برسانند.

 

همچنین دیگر شاهدان عینی نیز اظهار می‌کنند که قیمت زنان ایزدی و مسیحی در بازارهای برده فروشی موصل و رقه از 500 دلار تا هزار دلار تعیین شده است. از نکات قابل توجه اینکه داعش برای این بازارها ساعات کاری خاصی را مشخص کرده است، به گونه‌ای که ساعات کار بازار برده فروشی موصل از 7 تا 10 صبح و از 16 تا 18 بعد از ظهر مشخص شده است و این زمانی است که عناصر داعش اغلب آزاد هستند تا به امور شخصی خود رسیدگی کنند. این درحالی است که چند روز پیش خبرگزاری‌ها از فروش زنان ایزدی به اسارت گرفته شده توسط گروه تروریستی داعش در بازارهای برده فروشی عربستان سعودی فروخته شده‌اند.

 

 

منبع: فارس

Share this post

Submit to FacebookSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

قیمت روزانه طلا و ارز

 

جدول قیمت روزانه ارز