پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
  • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

    تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

تاریخ ایجاد در 07 بهمن 1398 نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری
ROOT دسته: مطالب ویژه
نمایش از 07 بهمن 1398 بازدید: 36

 

 

 

 ‌‌يكشنبه‌ ٩٨.۱۱.٦، روز ٥٧٢

آقای رییس جمهور؛ سلام!
وزير خارجه عربستان در گفتگو با «رویترز» گفته است: عربستان آماده گفتگو با ایران است. این مسأله به ایران بستگی دارد. ایران باید بپذیرد که شرط هر گفتگویی این است که «نمی‌تواند از طریق خشونت، برنامه‌های خودش را پیش ببرد».
آقای رییس!
به‌نظر می‌رسد باید از این فرصت و فرصت‌هاي مشابه به نفع ايران و مردم و انقلاب، بهره جُست تا اینانی که تازه می‌خواهند الفبای مذاکره را «هجي» کنند، از این اقدام ستُرگ خود! پشیمان نگردند! اما در بطن ديپلماسي هوشمند و در متن مذاکرات باید به آنها فهمانده شود، آنها که خشونت را:
۱- در بین مذاهب اسلامی پایه‌ریزی کرده‌اند، همان‌هایی هستند که «وهابیت‌» را در سرزمین خود متولد کردند و «ایدئولوژی خشونت» را‌ ‌در بين مذاهب اسلامي پايه‌گذاري كردند!
٢- آنها كه با‌ تكيه به «ايدئولوژي خشونت» صدها میراث پیامبر و خاندان و فرزندان ایشان، در اقصی نقاط سرزمين حجاز خصوصا ًشهرهاي مدينه و مكه، تخریب و به‌جای آنها اماکنی با معماری‌هاي صددرصد غربی جایگزین کردند و به‌خاطر خشوع در برابر این معماری گُمارده، حتی از «فرهنگ عروبت» خود نیز عقب‌نشینی کردند

٣- خشونت‌ را کسانی تولید کردند که پای وهابیّت را از سطح ایدئولوژی فرابردند، و حرمت بيت‌الله در سال ١٣٦٦، زيرپانهادن و آن كشتار ظالمانه را عليه حجاج ايراني به‌راه انداختند! 

٤-‌ خشونت را آنهايي توليد كرده و مي‌كنند كه با درآمدهاي خود گروهك‌هاي تروريستي معاصر چون طالبان‌ها و النصرة و ... را براي ايجاد اختلافات مذهبي، تخريب منافع مسلمان‌ها و کشورهای منطقه راه‌اندازي کردند و در نهایت هم از ويرانه‌های بنیان‌ نامرصوص آنها «داعش» را پدید آوردند و مسبب آنهمه مسلمان‌کشی و ايجاد بدبيني بيگانگان نسبت فرهنگ اسلامي و مسلمان‌ها شدند!
٥- خشونت را آنهایی ترویج کردند که برج‌های دوقلوی آمریکا را ویران کردند و در پی تحقیقات آمریکایی‌ها که عوامل سعودی را مقصر آن دانستند، برای مسکوت‌‌نگه‌داشتن این جنایت، باج‌دهی به آمریکا را روزافزون كرده و خود را در حد «گاوشيرده» آن حقير كردند و رهبر ٩٠ ساله خود را به تعظيم در برابر همسر رييس جمهور كافر و فاسد و آدمكش وادار كردند!
۶- خشونت را آناني زاييده‌اند كه از ترس جان خود، نفوذ روزافزون سربازان امريكايي در كشورشان را فراهم نموده و موجبات آتش‌بازي در منطقه را فراهم ساختند و همه ثروتی که می‌باید‌ برای اعتلای اقتصاد و آبادانی عربستان و کشورهای همسایه صرف گردد را چنددستی به حلقوم آمریکايي‌ها ريختند!
جناب رییس!
حتماً از پیشنهاد مذاکره آنان استقبال کنید اما ديپلماسي نرم خود را دركله واستين انها فروكنيد و بگویید اگر خیلی ضد خشونت شده‌اید در جنگ مستقیم با مسلمانان یمن چه می‌کنید، در تخریب و ايجاد اخلال درجوامع‌ عربي چون لبنان و فلسطين وعراق ووو چه می‌کنید و چرا همدست با اسراييل شده و در همکاری با سازمان منافقین(مجاهدین) تا كجا رفته و چه پیوندهایی برقرار کرده‌اید؟ كه یکی از وزیران‌تان مجبورشده باشد، با مریم رجوی‌ ازدواج كند و بالاخره در برابر خشونت آمریکایی‌ها که شما را گاو شیرده خود قلمداد کرده‌اند، چه واکنشی براي آینده در سر پرورانده‌ايد و نشان خواهيد داد‌؟

متن در آدرس اينستاگرام زیر قابل مشاهده است:
 استين انها فروكنيد و بگویید اگر خیلی ضد خشونت شده‌اید در جنگ مستقیم با مسلمانان یمن چه می‌کنید، در تخریب و ايجاد اخلال درجوامع‌ عربي چون لبنان و فلسطين چه می‌کنید و چرا همدست با اسراييل شده و در همکاری با سازمان منافقین(مجاهدین) تا كجا و چه پیوندهایی برقرار کرده‌اید؟ كه یکی از وزیران‌تان را مجبور كرده‌ايد، با مریم رجوی‌ ازدواج كند و بالاخره در برابر خشونت آمریکایی‌ها که شما را گاو شیرده خود قلمداد کرده‌اند، چه واکنشی براي آینده در سر پرورانده‌ايد و نشان خواهيد داد‌؟

 

Share this post

Submit to FacebookSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

برای حمایت از ما امتیاز دهید
جوملا یک نرم افزار رایگان کد باز است که تحت قانون GNU/GPL کار می کند.