یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است

پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
  • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

    تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

چرا اینقدر در خصوص مشگلات و نارسایی ها میگویم و مینویسم ؟؟

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در مطالب ویژه


وبیشترین دغدغه ام بیکاری دانش آموخته گان است؟!
1_ معتقدم بسیاری و بلکه همه نارسایی ها قابل حل است اما زمانبر و سخت !!
2_ گاهی از حرفهای مفت و بی پایه و اساس بعضی از مسؤلین و نمایندگان مجلس عصبانی میشوم .!
3_ حکومتگران و بسیاری از مسؤلین در حل مشکلات مردم ناکارآمدی خود را نشان داده اند.
4_ مثلا یکی از وزرای علوم سابق باکمال وقاحت در شبکه 3 سیما می گفت بی خود وزیادی دانشجو گرفتیم !!
وقتی مسئله ای را نمی توانند حل کنند , میخواهند صورت مسئله را پاک کنند !!


5_ دوستانی که در دانشگاههای مهم دولتی درس خوانده اند میدانند که جزو سخت ترین کارهای دنیا درس خواندن است ! حالا که مردم با سخت ترین شرایط و گرانی و ...هزینه تحصیل فرزندان خود را تامین میکنند , خصوصا که همه جارا خراب کردید ( حکومت ) صنعت _ کشاورزی _ و ...درس خواندن جوانان راهم نکوهش میکنند !!
6_ در شرایطی که علم وتگنولوژی و دانش , حرف اول را میزند...وعلی رغم اینکه میشود بسیاری از مشکلات , از جمله بیکاری جوانان , بخصوص دانش آموختگان را حل کرد ...دارند شرایطی را بوجود می آورند که با قاطعیت میتوان گفت , تاچندسال آینده بسیاری از مراکز آموزش عالی ما به پاساژ برای فروش کالاهای بیگانه و پارکینگ و امثالهم تبدیل شود !! شک نکنید .
7_ بیل گیت , ثروت مند ترین مرد جهان , نه چاه نفت دارد , نه ارتش , نه سپاه _ نه ملاک و زمیندار است ...
فقط دانش دارد وبس!!
8_ عده ای از جمله بنده معتقدم که مردم درست فکر و عمل میکنند , درعین سخت ترین کار که درس خواندن باشد , به امثال بیل گیت هم توجه دارند .
چرا بعضی ها بجای نقد و پرداختن به ناکارآمدی حکومت و ساختار نظام که در حل مشکلات جامعه ناتوان است , صورت مسائل را پاک میکنند ...بعضی از وزرا _ مدیران و ...واقعا بی عرضه و ناکارآمدند و هرگز هم نخواهند گفت و کنار نخواهند رفت .
9_ خیال همه را راحت کنم بنده نه میخواهم و نه حاضرم حتی مسؤلیت کوچکی را قبول کنم , اما حاضرم راهکارها و راه حل های فراوانی را برای حل مشکلات به مسولین ارائه دهم و فکر میکنم افراد بهتر از حقیر هم هستند که اینگونه فکر میکنند.
10_ سعی میکنم بخش کوچکی از سخنرانی خود در مشهد را پیدا کرده ومنتشر کنم.
11_ اکثر شاخص های اقتصادی _ فرهنگی _ اجتماعی و ...گویای این است که حکومت و دولت درحل مشکلات مردم ناکارآمد و ناتوان بوده و هست و طبعا تا زنده ایم برای احقاق حقوق مردم , داد میکشیم_ فریاد میکنیم _ میگوییم و مینویسیم.
همواره منتقد و ناراضی از عملکرد مسئولین بوده ام و تا رفع مشکلات مردم به راه و کار خود ادامه میدهم و پیشنهاد میکنم دوستان عزیز هیچگاه آرام ننشینند و همین کار را بکنند .این اوضاع در شان مردم و ایران نیست ضمنا هیچگاه از فرصت طلبان و نان به نرخ روز ها نباید غافل شد. که این جماعت بفکر جیب و منافع خود هستند و مثل موریانه هم در جاهای مختلف نفوذ کرده و حضور دارند و می چاپند و میبرند و به ریش ماها هم میخندند.
دوستان مطمئن باشند نزد خداوند قادر متعال و کائنات هیچ چیز گم نمیشود .
والسلام

Share this post

Submit to FacebookSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

قیمت روزانه طلا و ارز

 

جدول قیمت روزانه ارز