یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است

پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
  • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

    تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

قدرت - ثروت - و پیشرفت جهان به اردوگاه شرق میرود.

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در مطالب ویژه

روزی مرحوم دکتر ابراهیم یزدی را جایی دیدم...پرسیدم با این اوضاعی که مادرست کردیم و به هرحال حتی انقلابیون و ماخانواده های شهدا و ایثارگران ناراحت و منتقدیم به اینکه تقریباً غیر از سیاستها و راهبرد ها نادرست و مردم ناراضی هستند وضعیت مسلمانان چه؟ میشود : خدارحمتشون کنه پاسخ قانع کننده ای داد و گفت اسلام ناب در دنیا میچرخد وفکرمیکنم بمرکزیت مالزی برود ...!!  حالا هم بارسوایی های پی در پی مثل راه اندازی طالبان و داعش وسیاستهای خارجی و ایرادات جدی دولت جدید آمریکا آمریکا و کنگره قطعاً قدرت - شوکت - پیشرفت به شرق خواهد رفت .  << شخصاً گسترش روابط با کشورهای سی آی اس را به فال نیک میکیرم - محمد علی اثنی عشری >>

روزی مرحوم دکتر ابراهیم یزدی را جایی دیدم...پرسیدم با این اوضاعی که مادرست کردیم و به هرحال حتی انقلابیون و ماخانواده های شهدا و ایثارگران ناراحت و منتقدیم به اینکه تقریباً غیر از سیاستها و راهبرد های خارجی که تبلور آن را میتوان در برجام دید بقیه ؛ غالباً  نادرست و مردم ناراضی هستند وضعیت مسلمانان چه؟ میشود : خدارحمتشون کنه پاسخ قانع کننده ای داد و گفت اسلام ناب در دنیا میچرخد وفکرمیکنم به مالزی برود ...!!

حالا هم بارسوایی های پی در پی مثل راه اندازی طالبان و داعش وسیاستهای خارجی و ایرادات جدی دولت جدید آمریکا آمریکا و کنگره قطعاً قدرت - شوکت - پیشرفت به شرق خواهد رفت .

<< شخصاً گسترش روابط با کشورهای سی آی اس را به فال نیک میکیرم - محمد علی اثنی عشری >>

ادامه دارد ...

سفیر جمهوری آذربایجان در روسیه:

دیدار سران نمونه ای از روابط خوب همسایگی آذربایجان،ایران و روسیه است

باکو - ایرنا - پولاد بلبل اوغلی سفیر جمهوری آذربایجان در روسیه گفت: دیدار الهام علی اف، حسن روحانی و ولادیمیر پوتین روسای جمهوری آذربایجان، ایران و روسیه در باکو نمونه ای از روابط خوب همسایگی میان سه کشور است .

کد خبر: 82183512 | تاریخ خبر: 20/05/1395 - 18:24
 به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، بلبل اوغلی در مصاحبه با پربیننده ترین پایگاه خبری 'حقین . آذ' جمهوری آذربایجان درباره نتایج دیدار سه جانبه روسیای جمهوری آذربایجان، ایران و روسیه، آن را مرحله جدید روابط میان باکو - تهران - مسکو عنوان کرد . 
سفیر جمهوری آذربایجان گفت: این یک دیدار تاریخی بسیار مهم بوده و 8 اوت سال 2016 میلادی را می توان تاریخ پایه گذاری یک فرمت جدید همکاری میان جمهوری آذربایجان، جمهوری اسلامی ایران و روسیه دانست . 
پولاد بلبل اوغلی افزود: مایه افتخار است که مبتکر این دیدار سه جانبه الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان بوده است . 
بلبل اوغلی گفت: با این دیدار سه جانبه سران آذربایجان، روسیه و ایران آرمانهای پدران و پدربزرگان ما در باره فرارسیدن دوره برقراری روابط گرم و تنگاتنگ دوستی جمهوری آذربایجان با روسیه و ایران بر مبنای اصل احترام متقابل، تحقق می یابد . 
به گفته وی، روسای جمهوری آذربایجان، ایران و روسیه برای برقراری روابط تنگاتنگ میان سه کشور و تبدیل منطقه به مکانی قابل پیش بینی، صلح و ثبات و توسعه که جهان در حال حاضر بیش از پیش به آن نیاز دارد ، اراده سیاسی به نمایش گذاشتند . 
پولاد بلبل اوغلی در باره عزم سه کشور برای توسعه روابط در حوزه های مختلف اقتصادی از جمله در عرصه حمل و نقل گفت: فعالیت مسئولان وزارت خارجه آذربایجان، ایران و روسیه در این زمینه را می توان قابل تقدیر خواند . 
وی افزود: دالان حمل و نقل شمال - جنوب امکانات بزرگ برای توسعه هر چه بیشتر جمهوری آذربایجان، روسیه و ایران ایجاد می کند و فرصت همکاری های اقتصادی و بازرگانی در گستره جغرافیایی بزرگ را فراهم می شود . 
سفیر جمهوری آذربایجان اظهار داشت: با این دیدار سه جانبه روسای جمهوری آذربایجان، ایران و روسیه در باکو پایه روابط حسن همجواری متقابل مفید برای سالهای طولانی گذاشته شد . 
وی اقدامات انجام گرفته قبل از دیدار سه جانبه روسای جمهوری در باکو در راستای توسعه روابط فیمابین را مورد اشاره قرار داد و سفر الهام علی اف در ماه فوریه سال جاری میلادی به ایران و امضای 12 سند همکاری را در این زمینه موثر دانست . 
پولاد بلبل اوغلی گفت: جمهوری آذربایجان مدتها پیش روابط متقابل مفید با جمهوری اسلامی ایران برقرار کرده و مناسبات دو کشور بیش از پیش توسعه می یابد . 
وی افزود: وقتی که ایران با تحریم ها روبه رو شد، جمهوری آذربایجان موضع یک همسایه واقعی و خوب و شریک قابل اعتماد را به نمایش گذاشت که مورد توجه ایران قرار گرفت .
پولاد بلبل اوغلی افزود: جمهوری آذربایجان موضع مشابه را همچنین در نسبت به روسیه اتخاذ کرده و یکی از اولین کشورهای بود که بیهودگی تلاش برای اعمال فشار علیه روسیه از طریق تحریم ها را بیان و در باره آماگی برای توسعه هر چه بیشتر روابط و تعمیق همکاری های اقتصادی با این کشور را اعلام کرد که همه این موارد را میتوان پایه های خوب برای توسعه روابط باکو - مسکو و تهران تلقی کرد . 
خاورم ** 337**1144
انتهای پیام /*

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

قیمت روزانه طلا و ارز

 

جدول قیمت روزانه ارز