یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است

پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
  • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

    تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

محمدعلی اثنی عشری: چرا ؟؟!! اکثر دختران , قبل از ازدواج , یک چیز میخواهند , آنهم شوهر و بعد از ازدواج همه چیز!! (قسمت سوم)

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در مطالب ویژه

حالا بعد از جدایی زن و شوهری که فرزند هم دارند علی القاعده هم بنا به نیاز مرد بخصوص و هم اصرار اطرافیان و ... دهها دلیل دیگر این بار آقائی از همسر سابقش جدا شده است مثلاً با حواث جمع، همسر اختیار می کند. غافل از اینکه:

«عشق اول نمود آسان         ولی افتاد مشکل ها»

1-   همسر سابق چه می کند و همسر فعلی چه؟

الف: همسر سابق شروع به زدن تهمت ها، انگ ها و تماس با این و آن و برگفتن از شوهر سابقش تا بلکه او را از کرده پیشمان کند.

بچه ها را جلو می اندازد و طوری برنامه هایش را پیش می برد که از طریق بچه ها روز خوشی برای آن مرد نگذارد.

دومیی را می شناسم که الان سالهاست از همسر سابق خود جدا شده اما با فشار نسبت برده ماژو یکی از فرزندان را به خارج از کشور فرستادند برای ادامه تحصیل و هنوز چند سال است علی رغم اینکه دوبار این مرد شرایط سکته قلبی کرده است با بیش از ده سال در زور کار می کند تا بتواند هم مخارج آن بچه در اروپا را تامین کند و هم بقیه مخارج را که توضیح می دهم.

ب: دختر دوم، پدر را وادار به خرید آپارتمان کرد به بهانه اینکه هرگز منزل پدر که نامادری هم آنهاست نخواهد رفت حالا شکرد این بچه ها که عمدتاً به تحریک مادر صورت می گیرد چیست؟

-       تهدید به خودکشی

-       مزاحمت های ساختگی و برنامه ریزی شده برای دختر

-       تهدید به فرار

-       خواسته های غیر معقول و

-       ...........

به هر حال آن دوست عزیز ما ناچاراً و به زحمت هر چه تمام برای این دختر دوم با فرض و ... آپارتمانی خرید. آنگاه دختر از پدر خواست تا تنها نباشد و می پرسید پس ما باید مادرش پیش او باشد.

خیلی جالبه است، زنی چند سال قبل طلاق گرفته باشد و حالا با امکانات و قانه مرد سابقش زندگی کند، حالا اینکه این دختر به چه خواسته ها و توقعاتی دارد بماند. به هر حال ان خانم محترم دور پدر و مادر و خواهر و فامیل را خط کشیده و خودش برای خودکشی پادشاهی می کند:

« آنهم بنام فرزند و به کام خانم»

پ: همسر جدید نخست فرزندی خواهد تا بقول بعضی خانم ها پای خود را سفت تر کند او با هم چون تنهاست دومی و ... خلاصه به یا چهار فرزند هم ازد دومی دارد.

آن زن هم می داند که مخارج دو فرزند قبلی را پدر می دهد، یکی در خارج و دیگری در تهران قبلاً یک عامل اعصاب خوردی داشت حالا چند تا به همسر سابق، همسر جدید و تمام بچه ها ..

دوست دیگری می شناسم که یک حیاط دربست را در جای خوبی اطراف خیابان می برد اما در بهمن متول با تمام امکانات گذاشت و رفت و جانم مهریه و همه آنچه را می خواست گرفت و الان هم همچون منال اولی در همان خانه ابتدایی خیابان پاسداران تهران زندگی می کند و آن مرد بیچاره که تحصیلات عالیه هم دارد و در یکی از محلات جنوب تهران مستاجر است. روزی چند سال قبل در ماشین خودم اولا سوار کرده بودم تا جایی بروم مبلغ پانصد هزار تومان بابت کاری که به او داده بودم از من خواست، من هم پرداخت کردم، بیچاره نفهمید چه جوری از ماشین پیاده شود و خود را به خود پرداز بانک برساند و برای کسی بفرستد تا او از طریق صراف برای دختری که از همسر اولش داشت به آمریکا حواله کند.

ایضاً دیگرانی که می شناسم و اوضاع مشابهی دارند.

«تکرار می کنم افرادی امثال دکتر هولاکوئی که می گویند ازدواج درمان هیچ دردی حتی درد تنهایی نیست آیا درست نمی گوید»

به عبارتی همان مطلبی که در مطلب هست توضیح دادم یک پای جوانان امروز مادر شده و مدرنیته هست و یک پای آنها هم در سنت، اعتقادات اسلامی و شیعی هر جا کار وفق مرادت است همانجورند، و خواسته های غربی اند.

در انجام وظایفی که بر عهده دارند، معمولاً و به استثناء مادران ماه و خیلی خوب که از پدر کمتر زجر و زحمت نمی کشند به آن زنا در محبت و گرفتاری حتی شرقی و اسلامی هم نیستند و به جای آن حقوق برابر می خواهند، با چند همسری مخالفند و ...

بنده الان هیچ راه حلی بجز آن سه که در بحث نخست گفتم ندارم و آن را واگذار می کنم به کارشناسان و مسئولین امر فقط همین را می دانم که انحطاط و سقوط خانواده ها و در پی آن تمدن آداب و سنن و اعتقادات مردم با روند فعلی تقریباً قطعی است.

چنانچه زنان درست بشوند خود به خود با تربیت صحیحی که فرزندانشان را خواهند بد.

آنها و پسر جامعه هم درست می شود و لاغیر سخن آخر اینکه جوانان و بخصوص دختران حرمت پدر و مادر بودن را نشکنید.

 اخیراً و در مواردی باب شده است تحت عنوان سکس پارتی زنان و مردانی که مثلاً در مراسم عروسی شرکت کرده بودند. به تماشای رقص سکسی چند خانم خوش اندام، خوش رقص و خوش آرایش شده بودند.

ج: استخر پارتی، در استخری مختلط زنان و مردان با کمال تاسف و در مقابل دوربینی که ما وقع را ضبط می کرده است ساعتها استخری را قرق کرده بودند.

بله اختلاف طبقاتی گاهی بجائی می سرد که افراد پول دار و متمول را هیچ چیز خوشحال نمی کند!!، فکر می کنند با این قبیل کارها آرام و شاد می شوند.

تعدادی از مردان استعداد ستارخان و باقرخان شدن امیر کبیر و قائم مقام فراهانی شدن دارند اما منهای سیاست ها و عملکرد حکومت و دولت و کارگزاران آنها در ایران و نقش و نفوذ دشمنان طبیعتاً خادمان به مردم را گهگاه به بدترین شیوه ها از سر راه خود بر میدارند افراد وطن دوست که همواره مستقیم و غیر مستقیم پایبند به منافع مردم در کشورشان هستند. مدام در معرض انواع خطراتند!

مادران فردا که غالباً همین دختران امروزی هستند از خودگذشتگی، توان و تعقل لازم برای تربیت مرادنِ مرد را ندارند.

بد نیست تکرار کنم، این همه چند سال است از دزدی، رانت، رشوه خواری، سوء استفاده از بیت المال می شود چرا زنان و دخترانآن خوردند و مصرف کردند و نپرسیدند آقا؟ از کجا آورده ای؟

مسابقه ای که امروز در بین بعضی زنان و دختران در خصوص پیشی گرفتن از همدیگر در نوع زیورآلات، خودرو، خانه و ملزومات آن شامل فرش و مبلمان و .... گرفته اند.... و با کمال تاسف در اکثر فرقه ها و عقاید فکری وجود دارد... چیزی که هیچ زمان در تاریخ ایران نبوده است؟

خانواده ای را می شناسم که بانوی آن خانه همیشه تسبیح به دست و ظاهر الصلاه است، چادر هم به سر می کند او لااقل هر سال، سه سفر خارج از کشور در برنامه دارند!

و هرگز از همسر خود نمی پرسد پول این ماشین شاستی بلند حدود دویست میلیونی که برای من خریدی از کجاست؟ مگر جزء از شیره جان فقیر مردم است! ایضا زیور آلات، خانه ای که دارند ویلای چند هزار متری و .... شنیده ام که در آن خانواده هر کسی کار خود را می کند و راه خود را می روند حقاً به این خانواده باید گفت به کجا چنین شتابان!

دختر بزرگ آن خانواده آلوده است، پدر در پی خوشگذرانی و .... و مادر هم ظاهراً به همین زرق و برق های رفاهی زندگی سرگرم است! چند وقت پیش که نوه دختری من در شکم مادر بود و تازه دختر گلم باردار شده بود

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

قیمت روزانه طلا و ارز

 

جدول قیمت روزانه ارز