یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است

پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

 • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
 • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
 • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

  تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

پیامد های مشاهده فیلم مستهجن و انحراف جنسی

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در مطالب ویژه

کارشناسان در مواجهه با افرادی که ساعات طولانی به تماشای فیلم های غیر اخلاقی می نشینند ( چه نوجوانان و چه همسران ) انگیزه ها را به دقت بررسی می کنند ٬ از اولین عوارض فیلم مستهجن در زندگی ، انحراف جنسی شوهران است که باعث گسستن آشکار عمل جنسی از ابراز عشق ، دوست داشتن و دیگر احساسات طبیعی سالم که به روابط زناشویی کمک می کنند می شود .

در این زمینه ، جدایی همسران و طلاق بسیار رواج دارد و فرد منحرف تا جایی پیش می رود که دائم خود ارضایی می کند .

عوارض فیلم های پورنوگرافی کدامند ؟

هر بار که عصبانی میشویدبه تاثیرش فکر کردید؟کاهش روابط اجتماعی در نوجوانان و پرخاشگری در همسران ، مهمترین عارضه فیلم مستهجن است که در این مورد هیچ فرقی نمی کند که منحرف جنسی ، مدیر یک شرکت یا یک کارگر ساده باشد و همه آنها می توانند نسبت به نابهنجاری جنسی به یک اندازه شرطی شوند .

سیر روند شرطی سازی خودارضایی غیر قابل اجتناب است و به راحتی و خودانگیخته از بین نمی رود بنابراین درمان آن دشوار است . متاسفانه از عوارض فیلم مستهجن ، رشد آهسته و آرام این بیماری است که همیشه از دید پنهان است و همانند سرطان ، در زندگی محرمانه و شخصی مردان ، سال ها به رشد و گسترش خود ادامه می دهد .

تجسم نیرومند خاطرات گذشته ، از تحریک شدن های جنسی و مرور صحنه های فیلم های مستهجن در ذهن ، عوارض فیلم مستهجن را تایید می کند و باعث می شود که فرد با عطش سیری ناپذیری دست به خود ارضایی بزند و حتی گاهی با پوشیدن جوراب و لباس های زیر زنانه از لحاظ شهوانی ، در حالت لذت و تحریک جنسی باقی بماند .

مشاهده فیلم مستهجن ٬ تهدیدی برای ازدواج شما

 

چرا جوانان تمایلی به ازدواج ندارندبه گفته کارشناسان ، محرک جنسی این افراد ، چیزی غیر از همسرشان می باشد و در مسیری حرکت می کنند که جُز پوچی ، تنهایی ، احساس گناه ، بی مسئولیتی ، روابط غیر عاطفی و غیر متعهدانه به همسر خود هیچ نصیبی نمی برند .

عوارض فیلم مستهجن تنها به این موارد محدود نمی شود . تماشای دائمی حرکات اغراق شده بازیگران در فیلم های مستهجن ( که همه چیز بر مبنای خشونت و سکس است ٬ نه روابط عاطفی و احساسات عاشقانه ) باعث میشود افراد نسبت به اخلاقیات بی تفاوت شده و به خانم ها ، به چشم ابزارهایی برای اطفای شهوت نگاه کنند که این موضوع فاجعه بار ، برای جامعه ، فرد و خانواده بسیار خطرناک است .

از دست دادن خانواده ، جدایی و طلاق ، مواجه شدن با قانون در مواردی مثل مزاحمت برای دختران ، اذیت و آزار کودکان و سوء استفاده جنسی از همکاران ، ممکن است از عوارض فیلم مستهجن باشد .

نکته : در علم پزشکی امروز که تا مرز شناخت بسیاری از بیماری ها هنوز فاصله دارد ، خیلی از امور زندگی کم ضرر به نظر می رسند اما در آینده ای نزدیک شاید ضرر آنها ثابت شود .  دیدن این فیلم ها به بهانه آموزش که با تحریک سیستم عصبی خودکار ( سمپاتیک و پاراسمپاتیک ) موجب تحریک دائمی ذهن می شود یا تجویز دیدن فیلم های جنسی برای زوجینی که یکی از همسران یا هر دو به بی میلی جنسی و سرد مزاجی مبتلا هستند و ممکن است در مدت کوتاهی موجب بهبودی روابط شود اما در طولانی مدت ، منجر به بروز مشکلات عدیده ای و وحشتناکی گردد  .

شوهرم با تماشای فیلم های مستهجن ارضاء می شود

های افسردهسوال : شوهرم به دیدن فیلم های مستهجن معتاد است و با تماشای فیلم های پورنو احساس خیلی خوبی دارد . اغلب اوقات احساس می کنم که دیگر جذاب نیستم و من در زندگی اش بیهوده ام . با اینکه من را خیلی دوست دارد این موضوع آزارم می دهد .

در پاسخ باید گفت : سعی کنید احساستان را نسبت به همسرتان بیان کنید . باید بدانید که راه حل این مسئله ، ابتدا در دستان خود شماست و نه دوستان و آشنایان . اگر چه این مشکل به رابطه و زندگی زناشویی شما هیچ کمکی نمی کند اما ضروری ست با همراهی همسرتان راهی برای این مسئله ناخوشایند پیدا کنید . ورزش کردن و تقویت اعتقادات مذهبی ، در این زمینه مشکل گشاست . توجه کنید که اگر رفتار شوهرتان با دیدن فیلم های مستهجن خیلی تغییر کرده و هرگز تلاشی برای بهبود رابطه تان نکرده است و باعث ایجاد احساسات غیر عاطفی و منفی در شما شده است ، مشکل بسیار جدی ست و باید از مشاور خانواده و زناشویی کمک بگیرید .

عوارض فیلم مستهجن در نوجوانان

سوال : نوجوانی هستم شانزده ساله که از خودارضایی خسته شده ام و فیلم های صحنه دار و پورنو خود را از کامپیوتر ، تبلت و موبایلم پاک کرده ام . لطفاً راهنمایی ام کنید .

استحمام صبحگاهیپاسخ : عوارض فیلم مستهجن در نوجوانان و جوانان آشکار است . دیدن این فیلم ها که تصویر نادرستی از روابط مرد با زن را ارائه می دهد اغلب با خودارضایی و عواقب وخیمی مثل حسرت ، ناکامی و عدم آرامش روانی همراه است .

باید گفت که هر زمان میل تان به دیدن صحنه های محرک و خود ارضایی خیلی شدید شد ، دوش آب سرد بگیرید . این عمل به شما آرامش می دهد . یا هرگاه این میل به سراغتان آمد ، خود را به کاری سرگرم کنید . به بیرون از منزل بروید و یا با دوستان ورزش کنید .

اگر خیلی سریع تحریک می شوید ، به بدن خانم ها نگاه نکنید و بیشتر ورزش کنید خود را تقویت کنید . در طول روز ، ساعاتی از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید ( این راهی بازدارنده برای مشغول کردن ذهن است ) .

روش های متفاوتی وجود دارد، به جذابیت های زندگی بعد از ترک خود ارضایی فکر کنید . ترک خودارضایی را با دو روز پاک ماندن شروع کنید . سپس یک هفته و بعد پانزده روز ، و در این مدت عصرها ورزش کنید . برای اجتناب از عوارض منفی دیدن فیلم مستهجن ، اعتماد به نفس تان را بالا ببرید و با خود صادق باشید .

منبع
راستینه

نوشته های مرتبط

۱۶ دیدگاه

 1. نوجوان

  سلام ترخدا یکی یکاری کنه سن ازدواج بیاد پایین این بزرگترین معضل اجتماعی جامعه ماست
  اگه نوجوانان از حالا ازدواج کنن دست به سیگار و لات بازی و… نمیزنن و عاقل میشنو بهتر درس میخونن و کار میکنن چون معلومه کسی که زن داره به فکر تامین معاشه و کار های لهو و بیهوده مثل لات بازی دختر بازی و این کارای چرت و پرت ول میکنه

 2. حميد

  سلام
  ما با دیوونف شه کنار گذاشته میشه) خوب آیا آدم عاقلی تو دنیا هست که قبول نکنه فکر و ذهن هم برای انسان یک وسیله است؟؟؟؟ پس باید مثل وسیله ازش استفاده بشه. یعنی وقتی که نیازی بهش نداریم کنارش بذاریم. ولی متاسفانه چند درصد مردم اینطوری از ذهن استفاده میکنن؟؟؟ شاید کمتر از ١دهم درصد… اینکه غالب مردم دچار چنین مرضی هستند علت مرض نبودنش نیست. پس باید درمان بشه. تا زمانی که درگیر ذهن کنترل نشده خودمون هستیم و توان کنار گذاشتنش رو نداریم به چنین بلاهایی گرفتاریم…
  چندتا تمرین برا کنترل ذهن هست که واقعا عالیه امتحانش ضرر نداره.
  ۱٫ حضور ١٠٠ درصدی در لحظه حال: یعنی هر چه را که اطراف خود میبینی را کاملا ببین سعی کن تمام جزئیات وسائل اطراف خودت رو کاملا ببینی ولی بدون قضاوت و تعریف و … سعی کن نفس کشیدن خودتو حس کنی و حرکت سینه و ششهای خودت رو ببینی… سعی کن کارهایی که انجام میدی رو به دقت درک کنی؛ مثلا وقتی داری دستهای خودت رو با آب و صابون شستوشو میدی خنکی یا گرمای آب را حس کنی و بهش توجه کنی و همچنین رایحه صابون و …
  تمرینها برای کنترل ذهن فراوان اند…
  التماس دعا

 3. یه دهه هفتادی

  میخوام یه چیزی بگمـ به مزحبیا برنخوره .. صریع موظع گیری نکنن… ما یه غاعده ای داریم به نام دفع افسد به فاسد که بنده به اثطناد اون خود ارضایی رو بر سرکوب جنسی و رابته ی نامشروع و ظنا ترجیح میدم

  حرفش اینهـکه درشرایت اظطراری یعنی وقتی که نمیتونیم ازدواج کنیم ؛ بین کاربد و بدتر کاربد رو انتخاب کنیم تاکی من جوون میتونم به نیازهای جصم و روهم بی اعطنا باشم اینجور که نمیشه ..همه ش فکرای شهوت آلود و جنسی به سرمون میزنه حداقل اینطور خودمو تخلیه کنم که وزعم بدطر اظ این نشه

  غلط های املایی رم خودم عمدا نوشطم ..برای اینکه ازبس سرکوب جنصی کردم خودمو
  دوثط ندارمـ هیچ چیظی رو به شیوه درست و صحیهش انجام بدم… این حرفی که گفتم خودش یکی از اثراط سوع
  خویشتنداری جنسیه لامصبا درک کنین مارو

  حیوانات غریزه خودشونو اشباع میکنن اون حیوانات زندگیشون از من بهتره هیچ دغدغه جنسی ندارن با خیال راحت زندگیشونو میکنن ولی من چی هرروز هرمتخصصی ازراه میرسه تو گوشم میخونه تقوا پیشه کن برادر …این که نشد راه حل

 4. T.bagy

  تاکی یه نوجوون دوش اب سرد بگیره یاروزه بگیره احساس شهوت فصلی که نیست
  همیشه هست یه نوجوون وقتی نه میتونه ازدواج کنه نه میتونه صیغه کنه بخاطر فرهنگ غلط.
  مجبوره این احساس شهوتویه جوری خالی کنه

  • علی علی

   یکی از بهترین راهکارها در صورت عدم ازدواج صیغه کردنه ولی متاسفانه خودمون همین دستور خدارو فقط وفقط بخاطر لجبازی با حکومت نقد ومسخرش میکنیم.همون طور که مردا نیاز دارن زنا هم شاید بیشتر از مردا نیاز دارن ولی بخاطر حجب وحیا نمیتونن دراین باره بزنن تودهن منتقدا.

 5. اندیشمند

  برای حل این مسائل به دور از تعصبات دینی باید بطور منطقی تفکر بشه و ریشه یابی بشه اگر انسان از درون به یک باور برسه دیگه تغییر اون باور کار سختی خواهد بود دوستان یکمی بیشتر در مورد این قضیه فکر کنید و جواب های کلیشه ای مثل شهر ما نیاز فا*شه خانه دارد و سن ازدواج بالاست اگر چه درست است ندهید چون دردی از شما دوا نمی کنه و فقط حکم یک بهونه رو ایفا می کنه در ضمن پیشنهاد های جالبی رو میدیدم مثل دوش آب سرد این ها همه بدور از موثر بودن یا نبودن موقتیست.حالا دور از اینها شما گشنه ات بشه میری دوش آب سرد میگیری؟ یا مثلا نیاز به شادی احساس کنی پرتغال می خوری؟ یا مثلا تشنه ات بشه نماز می خونی؟؟ نخیر شما به دنبال رفع نیازت میری حالا به هر دلیلی نتونی نیازتو برطرف کنی چاره ای جز صبر کردن نداری
  بعدشم یکمی اختیار داشته باش خودتو کنترل کن البته سخته ولی خوب زور بزنی میشه?

 6. مسعود

  تلگرام از این جهت خیلی خوب شد که فیلتر شد. ولی اگه میشد کانال های سیاسی و پورنوشو فیلتر بکردن بقیشو میزاشتن خوب بود. .
  سعی کنید زود ترکش کنید برا آینده نگزارید اندک افرادی هستن که در سن بلوغ عقلیشان (زمانی که درست و از غلط بشناسن) توبه نمیکنن چون با خودشون میگن یه عمر گناه کردیم اینم روش یا خودشونو گول میزنن که آینده ای پس از مرگ نیست .
  {{{{{{{{{{ گفتــــــم به پیـــری رســــم و تـــــوبه کنم آنقــــدر جوان مرد و یکی پیر نشــــد}}}}}}}}}

 7. پادشاه خوبان

  سوال داشتم از همه؟ با این شرایط که سن ازدواج رسیده به سی چهل سال، وام ازدواج تازه شده ده میلیون که معلوم نیست آیا میدن یا نه، این بی اعتمادی که در جامعه بیشتر از همیشه باب شده و مسئله بزرگتر از اینها گوشی های موبایلی که دست هر بچه ای هست و کانال های پورنو و غیره که متاسفانه هیچگونه نظارتی ندارند خانواده ها بخاطر بلد نبودن فرهنگ درست.
  این نوجوانان عزیز ما تا به کی باید دوش آب سرد بگیرن؟

  • مسعود

   این همه راه هست خب دوش با آب سرد نگیرند ” آب سرد رو روی پاشون بریزن.
   نماز خیلی تاثیر گذار هست میتونید امتحان کنید.
   اگه صحیح و با توجه بهش خونده بشه همه ی مشکلات رو حل میکنه.
   این مطلب واقعیه

 8. لئو ایرانی

  ای کسانی که ایمان آورده آید اگر خدا را یاری کنید،شما را یاری خواهد کرد و پایداری خواهد بخشید…اطلبوا الشفاء من الله
  هرگز امید خود را از دست ندهید همواره نور بر ظلمات پیروز است… خود را نبازید از گذشته نترسید در مقابل آن مبارزه کنید نه ایستادگی همین ایستادگی کردن در برابر گذشته انسان را نابود میکند گذشته را باید پذیرفت البته در حین مبارزه با آن

 9. داود

  خداوند بزرگتر از همه چیز است . خدا حاضر و ناظر است. ای کسانیکه ایمان آوردید از خدا بترسید و بنگرید که چه چیزی برای خدا آماده کرده اید. همانند کسانی نباشید که خدا را فراموش کردند همین فراموش کردن باعث ضرر به آنها می شود و آنها به حق زیانکارانند.(سوره حشر آیات ۱۸ و ۱۹)

 10. آرش محمدی

  پورنوگرافی واقعا یکی از بزرگترین آفت های مدرنیته است.
  به امید روزی که همه جوانان از این آفت در امان باشند.

 11. جواد

  برو بابا چی میگی ؟؟؟؟؟ به خانمها نگاه نکن یا گرسنه بمون یا دوش آب سرد بگیر یا به کاری سرگرم یشو .باید بکنه همین مثل کشورهای دیگه باید جایی باشه که هر وقت خواست بره اونجا بکنه. راهش فقط همینه .بقیش بیراه هست

  • احسان

   جالبه شما راه یا بیراهه رو تشخیص دادی یا خدا؟

   • سارا ذکایی

    شما چطور تشخیص دادی که خدا دستوز داده؟!
    استدلالتون خیلی غیرمنطقیه

 12. بی پول

  مشکلات دوستان واقعا ادمو نگران میکنه

Share this post

Submit to FacebookSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

قیمت روزانه طلا و ارز

 

جدول قیمت روزانه ارز