یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است

پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
  • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

    تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

یک روزنامۀ بریتانیایی نوشت یک دختر مدل انگلیسی که به داعش پیوسته بود، اکنون به انگلیس بازگشته، و جزئیاتی از زمان حضور خود در صفوف داعش را افشا کرده است.

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در سیاسییک روزنامۀ بریتانیایی نوشت یک دختر مدل انگلیسی که به داعش پیوسته بود، اکنون به انگلیس بازگشته، و جزئیاتی از زمان حضور خود در صفوف داعش را افشا کرده است.

به گزارش پارس نیوز،  روزنامۀ ساندی تایمز نوشت: کیمبرلی مینرز (27 ساله) از طریق فیس بوک با یک داعشی بریتانیایی حاضر در سوریه ارتباط برقرار کرد تا زمینۀ حضور او در سوریه را فراهم کند.

مینرز که در منطقۀ برادفورد در شمال انگلستان زندگی می کند، به عنوان مدل فعالیت می کرد و با انتشار تصاویر مبتذل در رسانه های انگلیسی شناخته می شد.

ساندی تایمز گزارش داده است که این دختر پس از پیوستن به داعش با نام «عائشه لورین بریتانیایی» در شبکه های اجتماعی ظاهر شده و در صفحۀ خود تصاویری از زنانی منتشر کرد که تفنگ و انواع دیگری از سلاح را حمل می کردند.

او در این تصاویر با پوشیدن روبندی که داعش آن را اجباری کرده، پوششی متفاوت از آنچه در حرفۀ پیشین خود استفاده می کرد، استفاده کرده بود. 

اما او اکنون به انگلیس برگشته است و پلیس مبارزه با تروریسم و دستگاه اطلاعاتی انگلیس چهار بار با وی گفتگو کرده اند. آنان در این گفتگوها ضمن آگاهی دادن به او دربارۀ اینکه درگیر جریانی تروریستی شده است، به او هشدار داده اند که در صورت دست نکشیدن از مشارکت در اقدامات افراط گرایانه، دستگیر خواهد شد.

اما مینرز در این گفتگو ها مدعی شده است برای رسیدگی به وضعیت کودکان بی پناه سوری به این کشور سفر کرده است و با اقدامات خوشنت آمیز داعش مانند بریدن سر موافق نیست، اما بعدها ناخواسته به دام داعش افتاده است.

او همچنین مدعی شده است دلیل حضورش در برخی ویدیوهای داعش این بود که بدون آگاهی او را در این ویدیوها به کار گرفتند؛ زیرا او زبان آنها را نمی دانست.

مینرز در دفاع از خود گفته است: «به ما می گفتند که داعش از اسلام حمایت می کند. من واقعیت را نمی دانستم. به همین دلیل به سوی این گروه کشیده شدم».

او که اکنون از حرفۀ مدلینگ دست کشیده، اعتراف کرده است از یک سال پیش و تحت تأثیر برخی دوستانش در انگلیس به افراط گرایی تمایل یافت.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

قیمت روزانه طلا و ارز

 

جدول قیمت روزانه ارز