یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است

پیشرفت و موانع پیشرفت ایران : وبسایت شخصی محمدعلی اثنی عشری

  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم
  • کولبری و دستفروشی معضل نیست ! نیاز جامعه است. مدیریت کارآمد و ساماندهی میخواهد.
  • محمدعلی اثنی عشری : تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

    تعامل گسترده با کشورها و مردم جهان به نوعی همان جهانی شدن است . بسیارخوب ...اما حتماً مسئولین محترم و مردم میدانند که تحقق این رهنمود و راهبرد ؛ ملزوماتی دارد که مشغول تنظیم نظرات خود در این خصوص هستم

آمارها نشان می دهد که به ازای هر 10 هزار نفر، 52 فاحشه در مالزی وجود دارد، در حالی که این عدد در تایلند 45 است.

اجتماعی

چرا ؟؟ هرچیز به توانمند سازی مردم ایران کمک میکند با آن برخورد میشود!! مثلاً ماساژدر مانی!! -1

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در اجتماعی

شب گذشته برای ماساژ درمانی جهت آشنایی از تبار رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس به ماساژور ی از دانش آموختگان دانشگاه تهران تلفن زدم تا برای آن رزمنده مصدوم و مجروح وقتی بگیرم گفت :
شرمنده ، تا آخرم محرم وقتم پره !! چون بسیاری از مداحان ...وقت گرفته اند ...گفتم حتما پول خوبی هم میدهند ...گفت آره خداییش
                                        << بمیرم برای مظلومیت امام حسین !!>>

 

  (1)

1- چرا؟ غالبا بجای حل مسایل , ولو اینکه حل آن  مشگل باشد به سراغ « پاک کردن صورت مسئله میرویم !!؟؟ بخصوص در مورد معضلات و ناهنجاریهای فراوان اجتماعی!! مدتی است بفکر گشودن بابی برای طرح موضوع همباشی مکتوب , بویژه برای حل مشکلات جوانان و میان سالان بودم و علی رغم سهل و آسان بودن آن در باورهای دینی ما بقدری موضوع را در ظاهر وبرای مردم عادی پیچیده و سخت کرده ایم که حتی نوشتن و گفتن در این خصوص بسیار مشگل آفرین ونکوهیده است !! وتناقضهای فراوانی که درقشرهای مختلف و مکانهای متعدد وجود دارد , خودمان جزو قبیحات , ممنوعیتها و به اصطلاح عامیانه « لا پوشانی روی آورده ایم !

بامثالی جاری و ساری در کشور شروع میکنم :

ازقدیم الایام در عرف و شرع و فرهنگ عمومی جامعه گفته شده که پزشگان زن و مرد به جنس مخالف محرمند و کم نیستند حتی پزشگان مردی که در چامعه دکتر زنانند...اما نمیدانم چرا؟ مثلا ماساژ درمانی توسط زنان ,که متخصص  متخصصین اینکارند و علی رغم اینکه اصولا ماساژ در مانی جزو رشته های دانشگاهی و مفید بودن بارها گفته و نوشته شده است ,همواره مورد هجمه بعضی از تند رو ها قرار گرفته است: بدون اینکه فعلا اظهار نظری در اینخصوص داشته باشم حداقل یک مقال موافقین و دیگری از مخالفین ماساژ درمانی بویژه توسط زنان برای مردان را منتشر میکنم ودر پایان , نظر شخصی خود را اظهار میدارم :

2 - اینکه در شریعت محمدی (ص) موضوع را سهل و ساده کرده تا حدی که دربعضی از موارد به دختران و زنان ظلم میشودشکی نیست !

این ساده کردن موضوع مخصوص اسلام و مسلمانها نبوده و همانطور که همه میدانند ازحدود هشت میلیارد نفر جمعیت کنونی جهان  حدود دو میلیارد آن مسلمانند ٌ در حالیکه در غیرمسلمانها هم همباشی های علنی و یا یواشکی بین زنان و مردان و دختران و پسران فراوان است.

در بسیاری از کشورها وفق آدای و رسوم و فرهنگ خود این موضوع را درصورتیکه به عنف نباشد , حل کرده اند و در قوانین حاکم خودشان مواد همباشی رضایتمندانه پیش بینی و حل شده است . اما در کشور ما آنقدر این موضوع را پیچیده وسخت کرده ایم که گهگاه مسایل متعدد و فراوان مردم و کشور مردم کاملا به حاشیه رانده شده است!

3 – سوال؟؟ مگر پزشگان , علی رغم اینکه متاها و دارا هسر و فرزند میباشند مودام و تقریبا همه روزه با جنس مخالف , سرو کار ندارند ...چنانچه ماساژ هم برای درمان باشد آیا همین حکم راندارد؟؟ و سئوال بعدی ؟ چرا زنان رسمی افراد استثنائاً و حکومت های امثال کشور ما ماساژدر مانی توسط جنس مخالف را نکوهیده میدانند؟؟ و هر روزی به مراکزی ازمکانهای ماساژدرمانی حمله میکنند و بگیرو ببند راه می اندازند ؟؟ مردم عادی که در حال حاضر در ایران «« خرجشان بیشتر از دخلشان است »» مگر پول اضافی دارند تا بعنوان تلذذ و تفریح و تنوع , تن به چنین هزینه هایی بدهند؟؟ ایضاً در بحث مبارزه با منکرات ؟؟

 

4 – انواع داروهای شیمیایی آنهم از نوع خارجی آن وبرای سالهای متمادی مجاز است اما چنانچه استخوان آسیب دیده یا عضله ای گرفته و قفل شده و درمان آن توسط روشهای بومی و قدیمی یا جدید و امروزی مثل ماساژدرمانی غیر مجاز میباشد؟؟!!

5 – چقدر؟؟ به مامورانی که برای اینکار گمارده شده اند ! اطمینان هست که خود باج نگیرند و خود مشتری تحمیلی این خدمات نشوند ؟؟

خالی از لط نیست که این مطلب کاملا مستند وموثق را قبل از مطالعه ادامه مطلب بخوانید: این لینک : 

اینجا کلیک کنید

6 – بنظر میرسد , هنوز نپذیرفته ایم که در بانوان و دختران هم گرایشها و توانمندیهای متعدد وجود دارد اما جسارتا نه تنها این واقعیت را درک نمیکنند و یا نمی خواهند بفهمند !! و فکرمیکنند حفظ و گرمی خانواده به اینست که تمام همّ و غمّ مردها متوجه همسر و فرزندان شود .در حالیکه مردان انعطاف پذیرترند و تن به هرکاری میدهند ...روزی دست دخترم را گرفته و بر بام پشتبان رفتیم و چون اواخر تحصیلات او در رشته مهندسی معماری بود و تصادفاً بقدری هوای تهران صاف و تمیز بود که از منزل ما واقع در خیابان دولت ( شهید کلاهدوز – پاسداران ) تا بهشت زهرا تقریبا بطور شفاف دیده میشد.

به او گفتم :

«« از اینجا ( خیابان شهید کلاهدوز واقع در پاسداران تهران تا بهشت زهرا و حرم حضرت عبدالعضیم ) همش ساختمان و پل و جداول کنارخیابانها وتاسیسات مختلف است , درسته ؟؟ گفت بلی بابا : گفتم چنانچه حتی یک آجرپیدا کردی که زنی روی آجرگذاشته است , به تو مدال میدهم !! همانگونه که از اینجا ,

« خانه ما , تا پایین شهرتهران مردان وزنان زیادی دررشته های مختلف کاری هستند و می بینی  که حتی یکنفر از آنها را مردی نه زاده است و شیرنداده و ...پس هرکسی را بهر کاری ساخته اند ...» همانگونه که نیازهای مردان و زنان گهگاه متفاوت و گوناگون است و این نیازهارا هرگز یکنفر نمیتواند تامین کند و لاجرم هرکسی در هر کاری تبحر دارد و مثلا زنی می پذیرد که همسر او مثلا مکانیک است و لاغیر: و فقط میتواند اتومبیل خانم را در صورت نیاز تعمیر کند , مرد هم می پذیرد که مثلا همسرش کارمند فلان اداره هست و با رفت آمد و معطلی های در راه و ترافیک حدود ده ساعت در روز در گیر است !! و علی القاعده نباید توقعاتی داشته باشد که همچون کدبانوها تمام  روزها غذاهای متنوع , کارهای منزل و ...داشته باشد و ازطرفی گرفتگی عضلات , کوفتگی بدن و ...تقریبا برای مردی که شغل او مکانیکی است , تقریبا؛ طبیعی است ؛ اما همه میدانیم که غالب زنان با ماساژدرمانی بخصوص چنانچه ماساژور , زن باشد بشدت مخالفت میکنند !! بعبارتی حاضرند شوهرشان , انواع و اقسام داروهای شیمیایی با صدها عوارض بد و خطر ناک را بخورند اما به ماساژ درمان مراجعه نکند!! قدیما زنان ما درشالیزار , حوزه دامداری , باغداری , قالی و گلیم بافی و ...کارمیکردند...اما حالا چی؟!!

چون غالبا ریشه بسیاری از ناهنجاریهای اجتماعی را بیکاری مردان و زنان میدانم فلذا در این مورد هم نظرم بر اشتغال بانوان است و صد البته بگونه ای که هنجارهای اجتماعی , فرهنگ و تمدن ایرانی و رضا ورغبت ماساژگیرنده و ماساژور در آن لحاظ شده باشد را کاملاً ضروری میدانم .

 ادامه دارد...

قوزدرماني در منزل

 ماساژدرماني در منزل و ماساژ توسط جنس مخالف/ ليپوماساژ توسط مجري خانم براي مراجعان آقا

متاسفانه او نيز با يک توجيه غيرمنطقي مي‌گويد: ماساژورهاي ما فقط در مواردي که آقا مسن باشد، براي جنس مخالف ماساژ انجام مي‌دهند.

پايگاه خبري تحليلي «پارس»- سارا سروش- نسل‌هاي‌ پيش از ما به خاک سپرده‌اند خاطرات گرمابه و خزينه هايي که در آن‌ها دستان قوي دلاک، مي‌افتاد به جانِ کت و کول‌ها تا خستگي بگيرد از رگ هايي که خون در آن به کندي جريان داشت. چه حال خوبي داشت شنيدن صداي «تقه» استخوان‌هاي‌ پير که به فشار آرنجِ دلاک جان تازه مي‌گرفتند.نسل آن دلاک‌ها حالا کنج خانه اي، در فراق ماهيچه‌هاي‌ کرخت و استخوان‌هاي‌ خشکيده؛ پير مي‌شوند و مردمان ِ از کت و کول افتاده براي درمان درد يا رفع خستگي از تن شان، ماساژورهاي حرفه‌اي‌ را به دلاک‌هاي‌ قديمي ترجيح مي‌دهند و همين بازار ماساژ درماني و ريلکسي(آرامش بخش) را داغ کرده است. همين بازار مطلوب و پُر سود باعث شده است تا عده‌اي‌ به طمع کسب سود، مشتريان را به بازي بگيرند. ماجرا به آگهي‌هاي‌ اينترنتي و کاغذي مربوط است که در آن‌ها انجام انواع ماساژهاي تايلندي، سوئدي و... توسط ماساژور متبحر در منزل تبليغ مي‌شود. تمام مشخصات ذکر شده، در اين آگهي‌ها به يک شماره تلفن اعتباري خلاصه مي‌شود.پرونده پيش رو بازار ماساژهاي خانگي و خلاف عرف را بررسي کرده است.

فرار دختران به تهران «۱۲ درصد افزایش یافته است» ۰۲/مهر/۱۳۹۵

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در اجتماعی

روایتی متفاوت از پرسه دختران فراری در ترمینال غرب

«مددجویی که از شهرستانی کوچک با پای خودش به مرکز ما آمد به ما التماس می‌کرد او را به شهرش برنگردانیم. بعد از اینکه به مادرش زنگ زدم. باورم نمی‌شد، اما مادرش به خاطر فقر اقتصادی راضی بود دخترش همین‌جا بماند.»
فرار دختران به تهران «۱۲ درصد افزایش یافته است» ۰۲/مهر/۱۳۹۵
به گزارش تجارت آنلاین از ایران، گروه هدف ما شامل دختران فرار، افراد بی‌خانمان، کودکان کار و معتادان است. ما چهار مددکاریم که در شیفت‌های کاری‌مان  که ۸ تا ۳ بعد از ظهر و ۳ تا ۱۰ شب  است، ۳ بار در محوطه پایانه غرب، سالن‌ها و نمازخانه گشت می‌زنیم و موارد را شناسایی می‌کنیم. برخی هم خودمعرفند و خودشان به ما مراجعه می‌کنند تا به کمپ یا مراکز مناسب معرفی‌شان کنیم. تعدادی از موارد را هم راننده‌ها، تعاونی‌ها یا گشت انتظامات سالن، شناسایی می‌کنند.
 مددکاران از تجربه‌های کاملاً متفاوت در پایانه غرب می‌گویند؛ مثلا فرار دختری که خانواده بسیار مرفهی داشته. او در مسیر مدرسه با یک کارگر جوشکار آشنا می‌شود و باهم تصمیم به فرار می‌گیرند. پدر و مادر تحصیلکرده دختر برای پی‌گیری به مرکز مداخله بحران مراجعه می‌کنند و کمک می‌خواهند. آنها به مددکاران می‌گویند که دخترشان به یکی از روستاهای همدان گریخته. مددکاران می‌گویند دلیل این فرار نداشتن ارتباط موثر عاطفی والدین بوده.

روسپیگری در کشور تابویی اجتماعی به حساب می آید (2)

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در اجتماعی

محمدعلی اثنی عشری: 

1 - تعجب است که ماموران دولت و حکومت بجای مراقب بودن ...مزاحمند!!  چرا بجای عبارت زیبای همباشی مشروع ٌ کلمات زشت روابط نامشروع را بکار میبرید !!؟؟

2 - تصمیمات بزرگ ؛ مردان بزرگ میخواهد که نداریم و یا خیلی کم هستند...مثلا چندتا وکیل رشید در مجلس این تابو را بشکنند و تحت عنوان همباشی مشروع و مکتوب قانونی را تصویب کنند:

3 - چرا فقط به ازدواجهای سنتی آنهم باهزینه های سنگین امروز و درحالیکه طبق آمارهای رسمی «« پنجاه درصد مردم در فقر مطلقند»» را مشروع میدانند !! و به همباشی مشروع و مکتوب فکر نمیکند ؟؟ 

4 - وقتی دختری باپسری و یا آقا و خانمی باهم راه میروند و یا سفر میروند ...وبه عنف هم نیست به ماموران چه ربطی دارد که میگیرند و می بندند و بازجویی میکنند !!

5 - بعد از قرنها نمیخواهید در سند چاپی ازدواج بازنگری کنید !!!؟؟

6 - 

7 -

...ادامه دارد

اما نکته مهم تر اینجاست که از آنجا که روسپیگری در کشور تابویی اجتماعی به حساب می آید هر گز به طور علمی به آن پرداخته نشده تا راهکارهای اساسی برای نجات زنان آسیب دیده اندیشیده شود و تا این تابو شکسته نشود و آمار دقیقی از فحشا وجود نداشته باشد تا آسیب شناسی ها صورت بگیرد نرخ فحشا نیز افزایش خواهد یافت. در جمع بندی ، عوامل روی آوردن زنان به فحشا را می توان فقر ،اعتیاد ،ازدواج اجباری،بیکاری،زیاده خواهی و تنوع طلبی مردان،وجود فضای یاس و ناامیدی بین جوانان و عدم وجود امکانات برای ازدواج و تشکیل خانواده ، ازدواج مجدد مردان و طلاق برشمرد.

پارسینه  - در شرایطی که صدای بوق ماشین ها در شب بلند تر و بلند تر می شود و مسولان و جامعه شناسان کشور نگران روابط پنهانی دختران و پسران جوان هستند و گزارش هایی نیز از آمار کاهش سن برقراری رابطه جنسی حتی میان دانش آموزان کم سن دبیرستانی منتشر شده و از سوی دیگر آخرین آمار های موجود از بهزیستی نیز نشان می دهد که سن فحشا در ایران ۱۶ سالگی است، اما هنوز برای این مسئله نه تعریف درستی ارائه شده است و نه راه حل اجتماعی شایسته ای که از گسترش آن جلوگیری کند و همواره این مساله به عنوان یک تابوی اجتماعی پنهان شده است و آمارهای درستی از آن در دسترس نیست. 

ماساژور آقا و خانم همراه با خدمات جنسی!/ مسئولان دقیقا کجا هستند؟

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در اجتماعی

اسرار شگفت انگیز سکس درمانی

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . نوشته شده در اجتماعی

در جلسات سکس درمانی مراجعین با هر گونه مشکل جنسی می توانند کاملا راحت باشند و در بحث و پرداختن به مشکلات جنسی خود صادق و صمیمی باشند. ممکن است در مورد دو نفر داشتن سطوح مختلف میل جنسی متفاوت باشد، درمانگر جنسی هر مشکلی که زوجین با آن سر و کار دارند را بررسی میکند، اعم از پیری و تغییرات در عملکرد جنسی تا زنانی که به خاطر ضربه روحی تجاوز، در رابطه جنسی خود با مردان نگران هستند و از محتوای توهمات خود احساس شرمندگی میکنند. 

سکس درمانی

در واقع زمانی که یک زوج به یک درمانگر جنسی مراجعه میکنند، چه اتفاقی پشت درهای بسته می افتد؟

جانیس ۴۱ ساله از شوهرش پت۴۲ ساله ناراضی بود. پس از چند سال ناتوانی پت در حفظ نعوظ، جانیس خودش را سرزنش میکرد و اعتماد به نفسش را در داوری جنسی خود از دست داده بود. او به اهمیت ازدواج خود شک کرده بود و تصمیم گرفت برای مشاوره به یک درمانگر جنسی مراجعه کند.

قیمت روزانه طلا و ارز

 

جدول قیمت روزانه ارز